Koolivormi vesti tellimine

Vest

Võru Kreutzwaldi Kooli õpilastele on võimalik sellest õppeaastast tellida kooli logoga vest.
Koolivest maksab 27 eurot. Vestid on valmistatud  Norrison OÜ poolt.

Tellimine: tellimusi saab esitada kuni 12. oktoobrini, tellimus peab makstud olema 15. oktoobriks.

Tellimust saab esitada siin!

Makse tuleb teha SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fondi arvelduskontole SEB EE541010402018150006, selgitusse lisada lapse nimi ja klass.

Vestide kättesaamise tähtaeg sõltub valmistajatehasest, üldjuhul täidetakse tellimus kuni 40 päeva jooksul (hiljemalt 1.detsembriks peaks vestid valmis olema).

Vestid saab kätte klassijuhataja käest.

Otsime infotehnoloogia spetsialisti
15.10.2018
Võru Linnavalitsus ja Võru Kreutzwaldi Kool kuulutavad välja avaliku konkursi järgmise töökoha täitmiseks:  infotehnoloogia spetsialist (Võru… Loe edasi
Edu ja Tegu konkurss