Koolivormi vesti tellimine

Vest

Võru Kreutzwaldi Kooli õpilastele on võimalik sellest õppeaastast tellida kooli logoga vest.
Koolivest maksab 27 eurot. Vestid on valmistatud  Norrison OÜ poolt.

Tellimine: tellimusi saab esitada kuni 12. oktoobrini, tellimus peab makstud olema 15. oktoobriks.

Tellimust saab esitada siin!

Makse tuleb teha SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fondi arvelduskontole SEB EE541010402018150006, selgitusse lisada lapse nimi ja klass.

Vestide kättesaamise tähtaeg sõltub valmistajatehasest, üldjuhul täidetakse tellimus kuni 40 päeva jooksul (hiljemalt 1.detsembriks peaks vestid valmis olema).

Vestid saab kätte klassijuhataja käest.

Helkuriaeg kestab
13.02.2019
Veebruaris ja märtsis seisab  helkuripuu taas kooli fuajees, et tuletada õpilastele ja õpetajatele jätkuvalt meelde helkuri kandmist pimedal ajal. … Loe edasi
Eesti koolilaste metsapostkaardid
12.02.2019
16. Eesti koolilaste metsapostkaardi konkursile "Pühad metsas" saadeti 3487 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Kõigi… Loe edasi
Robotimängu võitis Võru Kreutzwaldi Kool
04.02.2019
2. veebruaril toimus Parksepa Keskkoolis FLL Kagu-Eesti eelvoor. Robotimängu võistluse võitis Võru Kreutzwaldi Kooli võistkond.