Kaitseliidu Võrumaa malevas tunnustati tublimaid kodutütreid ja noorkotkaid

NK_ja_KT

Autor: Liis Kikas

Kaitseliidu Võrumaa malevas on traditsioon, et aasta lõpus, kui suuremad tööd ja tegemised on lõppenud, tunnustatakse tublimaid kodutütreid ja noorkotkaid. 8.detsembril võeti 2016. aasta pidulikult kokku Võru kultuurimajas Kannel, kus lisaks tublidele kodutütardele ja noorkotkastele pälvisid kiituse ka aktiivseimad rühmad, kuulutati välja toetavaim KOV ja kaitseliitlane.

2016. aasta on olnud Kreutzwaldi rühmale tegus. Rühma esindus on olnud väljas nii maakondlikes kui ka vabariiklikes laagrites, samuti võistlustel. Edukaimaks kujunes kabe- ja malevõistlus, kus võideti üks esimene ja kaks teist kohta. Koostöös Osula võistkonnaga saavutasid nooremad kodutütred vabariiklikul matkamängul teise koha.

Tänu aktiivsele osalemisele kogu aasta vältel pälvis Kreutzwaldi rühm rühmadevahelises võistluses III koha. Varem on sama koht saavutatud Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumi nime all 2008. aastal.

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi