Heategevusliku jõululaada korraldajad tänavad

jõululaat

8.b klass tänab kõiki, kes esmaspäeval, 18. detsembril heategevuslikku jõululaata külastasid ning oma ostudega SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fondi toetasid.

Veel tahame tänada jõululaata abistanud 2.a klassi ja klassijuhatajat Eve Juraskit, 4. väikeklassi ja õpetajaid Silvia Valdmanni ning  Anni Metsa, 4.b klassi ja nende klassijuhatajat Kaie Kikast, 3.b klassi ja nende klassijuhatajat Maiu Vislapuud, õpetajaid Aire Perki ning Ragna Meelistet, sööklat, infojuht Urmas Otti, majandusjuhatajat Argo Mõttust ning majahoidjat Nikolai Vassiljevit.

Õnneloosi peavõidu, massaaži-ja teraapiatoa PUHAS AURA kinkekaardi, sai Mia- Lisete Erik 2.a klassist.

Kogu tulu, 377 EUROT, läheb SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fondi.

Kaunist jõuluootust kõigile!

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi