Heategevusliku jõululaada korraldajad tänavad

jõululaat

8.b klass tänab kõiki, kes esmaspäeval, 18. detsembril heategevuslikku jõululaata külastasid ning oma ostudega SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fondi toetasid.

Veel tahame tänada jõululaata abistanud 2.a klassi ja klassijuhatajat Eve Juraskit, 4. väikeklassi ja õpetajaid Silvia Valdmanni ning  Anni Metsa, 4.b klassi ja nende klassijuhatajat Kaie Kikast, 3.b klassi ja nende klassijuhatajat Maiu Vislapuud, õpetajaid Aire Perki ning Ragna Meelistet, sööklat, infojuht Urmas Otti, majandusjuhatajat Argo Mõttust ning majahoidjat Nikolai Vassiljevit.

Õnneloosi peavõidu, massaaži-ja teraapiatoa PUHAS AURA kinkekaardi, sai Mia- Lisete Erik 2.a klassist.

Kogu tulu, 377 EUROT, läheb SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fondi.

Kaunist jõuluootust kõigile!

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi