FIRST LEGO League (FLL) Kirde-Eesti poolfinaal

FIRST LEGO League (FLL)

FIRST LEGO League (FLL) Kirde-Eesti poolfinaal toimus 28. jaanuaril 2017. a Jõhvi Spordihoones. Registreerunud oli 26 võistkonda, neist kaks Võrumaalt: Võru Kreutzwaldi Kool ja Kääpa Põhikool. Kirde-Eesti võistlus oli meie jaoks teine võimalus, sest Tartus Ahhaa keskuses 14. jaanuaril toimunud Lõuna-Eesti poolfinaali ajal võimutses meie võistkondades haigus.

Pikk sõit võistluskohta ning tihe võistluspäev õigustasid end täielikult. Võru Kreutzwaldi Kooli projekt „Nurruv stressipall“, mille töö põhineb vibroakustilisel teraapial, hinnati „potentsiaalselt märkimisväärse väärtusega“ ideeks ning meeskonda tunnustati karikaga „Lennukas meeskond“. Robotimängus õnnestus võistkonnal saavutada tubli kolmas koht ning nii pääseski võistkond „VKrK robootikud“ finaali. FLL finaal toimub 11.-12. märtsil Tartus Ahhaa keskuses.

Otsime infotehnoloogia spetsialisti
15.10.2018
Võru Linnavalitsus ja Võru Kreutzwaldi Kool kuulutavad välja avaliku konkursi järgmise töökoha täitmiseks:  infotehnoloogia spetsialist (Võru… Loe edasi
Edu ja Tegu konkurss