FIRST LEGO League (FLL) Kirde-Eesti poolfinaal

FIRST LEGO League (FLL)

FIRST LEGO League (FLL) Kirde-Eesti poolfinaal toimus 28. jaanuaril 2017. a Jõhvi Spordihoones. Registreerunud oli 26 võistkonda, neist kaks Võrumaalt: Võru Kreutzwaldi Kool ja Kääpa Põhikool. Kirde-Eesti võistlus oli meie jaoks teine võimalus, sest Tartus Ahhaa keskuses 14. jaanuaril toimunud Lõuna-Eesti poolfinaali ajal võimutses meie võistkondades haigus.

Pikk sõit võistluskohta ning tihe võistluspäev õigustasid end täielikult. Võru Kreutzwaldi Kooli projekt „Nurruv stressipall“, mille töö põhineb vibroakustilisel teraapial, hinnati „potentsiaalselt märkimisväärse väärtusega“ ideeks ning meeskonda tunnustati karikaga „Lennukas meeskond“. Robotimängus õnnestus võistkonnal saavutada tubli kolmas koht ning nii pääseski võistkond „VKrK robootikud“ finaali. FLL finaal toimub 11.-12. märtsil Tartus Ahhaa keskuses.

13. juulil kantselei suletud
12.07.2018
13. juulil on Võru Kreutzwaldi Kooli kantselei elektrikatkestuse tõttu suletud.
Lõpuaktuse piltide tellimine
25.06.2018
Meie lõpuaktuse pildid on leitavad Võru Foto  kodulehelt http://vorufoto.ee/est/avaleht
1. klasside nimekirjad