FIRST LEGO League (FLL) Kirde-Eesti poolfinaal

FIRST LEGO League (FLL)

FIRST LEGO League (FLL) Kirde-Eesti poolfinaal toimus 28. jaanuaril 2017. a Jõhvi Spordihoones. Registreerunud oli 26 võistkonda, neist kaks Võrumaalt: Võru Kreutzwaldi Kool ja Kääpa Põhikool. Kirde-Eesti võistlus oli meie jaoks teine võimalus, sest Tartus Ahhaa keskuses 14. jaanuaril toimunud Lõuna-Eesti poolfinaali ajal võimutses meie võistkondades haigus.

Pikk sõit võistluskohta ning tihe võistluspäev õigustasid end täielikult. Võru Kreutzwaldi Kooli projekt „Nurruv stressipall“, mille töö põhineb vibroakustilisel teraapial, hinnati „potentsiaalselt märkimisväärse väärtusega“ ideeks ning meeskonda tunnustati karikaga „Lennukas meeskond“. Robotimängus õnnestus võistkonnal saavutada tubli kolmas koht ning nii pääseski võistkond „VKrK robootikud“ finaali. FLL finaal toimub 11.-12. märtsil Tartus Ahhaa keskuses.

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi