EV100 kingitus – ETTELUGEMINE

Lugemas

ERÜ maaraamatukogude sektsioon tegi  üleskutse kinkida Eesti Vabariigile sünnipäevaks 100 tundi ettelugemist. Ka meie koolis ühineti selle üleskutsega.

Eesti Vabariigi juubeli eel tutvustas  kooli raamatukogujuhataja Kristel Kons 1. klasside õpilastele ajakirja Täheke ning infojuht Urmas Ott luges ette jutte Tähekesest.

1.b ja 1.c klassi  õpilased külastasid Võru lasteaedu Punamütsike ja Sõleke. Õpilased lugesid 4-6 aastastele lastele lugusid uuemast lastekirjandusest:  “Laste Raamat” (Peeter Sauter), ,,Lepatriinu ja Pingviin”ning “Kass ja kinopilet” (Markus Saksatamm) ,"Jassi pass" ja "Anna  hambad"(Epp Petrone), "Teistmoodi printsessilood" (Piret Raud).

Ettelugemine  oli põnev väikestele kuulajatele kui ka lugejatele.

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi