Eesti koolilaste metsapostkaart 2017

metsapostkaart

2017. aastal toimus Eesti koolilaste metsapostkaardi 15. konkurss teemal „Salapärane mets“. Konkursile saadeti 4160 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti.

Kõigi esitatud tööde seast valis žürii välja 100 postkaarti, mis osalesid rahvahääletusel. Rahvahääletuse tulemusel selgunud 24 paremast tööst ja žürii esile tõstetud 12 tööst trüki 36 postkaardist koosnev komplekt.

Uuel aastal valminud postkaartide seast leiab ka Võru Kreutzwaldi Kooli õpilase Lisette Suik metsapostkaardi.

Otsime infotehnoloogia spetsialisti
15.10.2018
Võru Linnavalitsus ja Võru Kreutzwaldi Kool kuulutavad välja avaliku konkursi järgmise töökoha täitmiseks:  infotehnoloogia spetsialist (Võru… Loe edasi
Edu ja Tegu konkurss