Eesti koolilaste metsapostkaart 2017

metsapostkaart

2017. aastal toimus Eesti koolilaste metsapostkaardi 15. konkurss teemal „Salapärane mets“. Konkursile saadeti 4160 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti.

Kõigi esitatud tööde seast valis žürii välja 100 postkaarti, mis osalesid rahvahääletusel. Rahvahääletuse tulemusel selgunud 24 paremast tööst ja žürii esile tõstetud 12 tööst trüki 36 postkaardist koosnev komplekt.

Uuel aastal valminud postkaartide seast leiab ka Võru Kreutzwaldi Kooli õpilase Lisette Suik metsapostkaardi.

Võru Kreutzwaldi Kooli sünnipäev
11.01.2019
Täna 11. jaanuaril pidasid Võru Kreutzwaldi Kooli töötajad ja õpilased kooli neljandat sünnipäeva.  Fotod: siin
Kuperjanovi JVP joonistusvõistluse tulemused