Aprillikuus toimusid maakondlikud ja üleriigilised etlusvõistlused

01.01.18

XXXI vendade Liivide ja liiviliku loomingu etlusvõistluse maakonnavoorul saavutas I koha Lisete Ilves 2.b klassist.

Ta esindas Võrumaad üleriigilisel etlusvõistlusel Alatskivil, kus pälvis Liivi Muuseumi preemia luuletuse ja proosapala esitamise eest.

Ellen Niiduga Midrimaal” etlusvõistluse maakonnavoorul saavutasid laureaaditiitli Kärt-Getter Rest 2.b klassist ja Annabel Allas 6.b klassist.

Nad esindasid Võrumaad Tapa Gümnaasiumis toimunud üleriigilisel etlusvõistlusel “ Ellen Niiduga Midrimaal”.

Spordipäeva tulemused
18.09.2019
Klass Võistkonna nimi Võistkonna liikmed  lõppaeg punkte 4.a Rohelised koerad Mia-Lisete Erik, Merili Härma, Karola Talo, Kertu-… Loe edasi
Alates 23. septembrist muutuvad Võru Kreutzwaldi Kooli tundide ajad