Aprillikuus toimusid maakondlikud ja üleriigilised etlusvõistlused

01.01.18

XXXI vendade Liivide ja liiviliku loomingu etlusvõistluse maakonnavoorul saavutas I koha Lisete Ilves 2.b klassist.

Ta esindas Võrumaad üleriigilisel etlusvõistlusel Alatskivil, kus pälvis Liivi Muuseumi preemia luuletuse ja proosapala esitamise eest.

Ellen Niiduga Midrimaal” etlusvõistluse maakonnavoorul saavutasid laureaaditiitli Kärt-Getter Rest 2.b klassist ja Annabel Allas 6.b klassist.

Nad esindasid Võrumaad Tapa Gümnaasiumis toimunud üleriigilisel etlusvõistlusel “ Ellen Niiduga Midrimaal”.

Võru keele päev
11.11.2019
1.b klass õppis nädalapäevi ja kuid võru keeles, uuris võro keelset Tähekest ja lahendas ristsõna ning mõistatas mõistatusi. Koos vaadati ka Jänku-… Loe edasi
Õppeprogramm "Kalad"
01.11.2019
3. klasside õpilased osalesid õppeprogrammis "Kalad". Programmi eesmärk oli õppida tundma kalade sise- ja välisehitust, kalade mitmekesisust,… Loe edasi
Võrumaa pikamaajooksude sarja aktiivsem kool
25.10.2019
Oleme Võrumaa pikamaajooksude sarja aktiivsem kool. Suur aitäh Võru Kreutzwaldi Kooli jooksjatele.