Aprillikuus toimusid maakondlikud ja üleriigilised etlusvõistlused

01.01.18

XXXI vendade Liivide ja liiviliku loomingu etlusvõistluse maakonnavoorul saavutas I koha Lisete Ilves 2.b klassist.

Ta esindas Võrumaad üleriigilisel etlusvõistlusel Alatskivil, kus pälvis Liivi Muuseumi preemia luuletuse ja proosapala esitamise eest.

Ellen Niiduga Midrimaal” etlusvõistluse maakonnavoorul saavutasid laureaaditiitli Kärt-Getter Rest 2.b klassist ja Annabel Allas 6.b klassist.

Nad esindasid Võrumaad Tapa Gümnaasiumis toimunud üleriigilisel etlusvõistlusel “ Ellen Niiduga Midrimaal”.

Kolmapäeval uus päevakava
20.05.2019
Kolmapäeval 22.05.2019 teeme proovipäeva kahe vahetunniga söögipäevale. Esimese söögivahetunni ajal söövad 1.–3. klass. Vahetund 20 min. 1. ja 2.… Loe edasi
Võru Kreutzwaldi Kooli tublid lauljad osalevad XXVII laulupeol "Minu arm"