Alanud on registreerimine algklasside näiteringi

Näitering

Ring hakkab tegutsema esmaspäeviti, kuuenda tunni ajal, kell 13.05- 13.50, kooli aulas.

Osalema on oodatud 1.-4. klasside õpilased.

Esimene kokkusaamine on 18. septembril.

Näiteringis osalejatel on suurepärane võimalus end mitmekülgselt arendada, tehes seda tunnetuse ja emotsioonide kaudu. Sa omandad eluks vajalikke teadmisi, oskusi ja kogemusi läbi erinevate rollide. Oluline osa on lavalisel liikumisel ning sõna- ja väljenduskunstil.

Iganädalastel kokkusaamistel on Sul  võimalus arendada oma loovust, fantaasiat ja rikastada emotsionaalset maailma. Läbi etüüdide ja teatrimängude areneb võime teha meeskonnatööd ja arvestada kaaslastega. Positiivsete kogemuste kaudu areneb eneseusaldus ja oskus end väärtustada. Kõige olulisem on see, et näiteringis tunneme me üheskoos teatritegemisest rõõmu ja rahulolu.

Ringi juhendab huvijuht Kai Laanemaa.

Anna enda osalemissoovist teada klassijuhatajale või otse huvijuhile!

Täpsem info ja kontakt: kai.laanemaa@vkrk.edu.ee,

Sildid

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi