Alanud on registreerimine algklasside näiteringi

Näitering

Ring hakkab tegutsema esmaspäeviti, kuuenda tunni ajal, kell 13.05- 13.50, kooli aulas.

Osalema on oodatud 1.-4. klasside õpilased.

Esimene kokkusaamine on 18. septembril.

Näiteringis osalejatel on suurepärane võimalus end mitmekülgselt arendada, tehes seda tunnetuse ja emotsioonide kaudu. Sa omandad eluks vajalikke teadmisi, oskusi ja kogemusi läbi erinevate rollide. Oluline osa on lavalisel liikumisel ning sõna- ja väljenduskunstil.

Iganädalastel kokkusaamistel on Sul  võimalus arendada oma loovust, fantaasiat ja rikastada emotsionaalset maailma. Läbi etüüdide ja teatrimängude areneb võime teha meeskonnatööd ja arvestada kaaslastega. Positiivsete kogemuste kaudu areneb eneseusaldus ja oskus end väärtustada. Kõige olulisem on see, et näiteringis tunneme me üheskoos teatritegemisest rõõmu ja rahulolu.

Ringi juhendab huvijuht Kai Laanemaa.

Anna enda osalemissoovist teada klassijuhatajale või otse huvijuhile!

Täpsem info ja kontakt: kai.laanemaa@vkrk.edu.ee,

Sildid

Uued tahvlid
15.09.2017
Täna jõudsid pärale uued tahvelarvutid. 13 arvutit, millest üks on mõeldud õpetajale kasutamiseks.
Õppimine on põnev!
14.09.2017
Kevadel kuulutas haridusprogramm „Ettevõtlik kool“ välja konkurssi „Õppimine on põnev“. Edulugude konkursi eesmärk on esile tuua ja tutvustada… Loe edasi
Paberist mängumaailm