Ajarännak

Eesti 100

Võru Kreutzwaldi Koolis toimub 5.-8. veebruarini Ajarännak, mille eesmärgiks on tagasiminek veebruarisündmustesse 1918. aastal.

1. 5.-7. veebruaril antakse teise tunni ajal kooli raadio kaudu ülevaade Eesti riigi  eelloost.
  2. Neljapäeval toimub teise tunni ajal vanaaegne koolitund.
  3. Kolmanda tunni ajal loetakse ette Iseseisvusmanifest ja kuulutatakse välja Eesti Vabariik.
  4. Terve nädala jooksul võiks lapsed ja õpetajad riietuda ajastupärastelt.

Soovitusi tüdrukutele: pikem seelik, patsid, suurrätik vms.

Neljapäeval saavad kõik tüdrukud pitskraed.

Soovitusi poistele: kaelarätik, traksid, põlvpüksid, kuub, vest, pildistamise ajal võib olla soni või kaabu, ka saapad.

Võib kanda villaseid sokke, pastlaid, kasutada sinimustvalgeid motiive.

Nädala jooksul on ennast võimalik pildistada vastavalt kujundatud pildistamisnurgakeses.

Vahetundide ajal saab kuulata ja kaasa laulda rahvuslikke laule.

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi