Ajarännak

Eesti 100

Võru Kreutzwaldi Koolis toimub 5.-8. veebruarini Ajarännak, mille eesmärgiks on tagasiminek veebruarisündmustesse 1918. aastal.

1. 5.-7. veebruaril antakse teise tunni ajal kooli raadio kaudu ülevaade Eesti riigi  eelloost.
  2. Neljapäeval toimub teise tunni ajal vanaaegne koolitund.
  3. Kolmanda tunni ajal loetakse ette Iseseisvusmanifest ja kuulutatakse välja Eesti Vabariik.
  4. Terve nädala jooksul võiks lapsed ja õpetajad riietuda ajastupärastelt.

Soovitusi tüdrukutele: pikem seelik, patsid, suurrätik vms.

Neljapäeval saavad kõik tüdrukud pitskraed.

Soovitusi poistele: kaelarätik, traksid, põlvpüksid, kuub, vest, pildistamise ajal võib olla soni või kaabu, ka saapad.

Võib kanda villaseid sokke, pastlaid, kasutada sinimustvalgeid motiive.

Nädala jooksul on ennast võimalik pildistada vastavalt kujundatud pildistamisnurgakeses.

Vahetundide ajal saab kuulata ja kaasa laulda rahvuslikke laule.

13. juulil kantselei suletud
12.07.2018
13. juulil on Võru Kreutzwaldi Kooli kantselei elektrikatkestuse tõttu suletud.
Lõpuaktuse piltide tellimine
25.06.2018
Meie lõpuaktuse pildid on leitavad Võru Foto  kodulehelt http://vorufoto.ee/est/avaleht
1. klasside nimekirjad