Ajarännak

Eesti 100

Võru Kreutzwaldi Koolis toimub 5.-8. veebruarini Ajarännak, mille eesmärgiks on tagasiminek veebruarisündmustesse 1918. aastal.

1. 5.-7. veebruaril antakse teise tunni ajal kooli raadio kaudu ülevaade Eesti riigi  eelloost.
  2. Neljapäeval toimub teise tunni ajal vanaaegne koolitund.
  3. Kolmanda tunni ajal loetakse ette Iseseisvusmanifest ja kuulutatakse välja Eesti Vabariik.
  4. Terve nädala jooksul võiks lapsed ja õpetajad riietuda ajastupärastelt.

Soovitusi tüdrukutele: pikem seelik, patsid, suurrätik vms.

Neljapäeval saavad kõik tüdrukud pitskraed.

Soovitusi poistele: kaelarätik, traksid, põlvpüksid, kuub, vest, pildistamise ajal võib olla soni või kaabu, ka saapad.

Võib kanda villaseid sokke, pastlaid, kasutada sinimustvalgeid motiive.

Nädala jooksul on ennast võimalik pildistada vastavalt kujundatud pildistamisnurgakeses.

Vahetundide ajal saab kuulata ja kaasa laulda rahvuslikke laule.

Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused
20.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kooli spordipäeva tulemused 19.09.18 orienteerumine Kubijal Klass Võistkonna nimi lõppaeg punkte         4.… Loe edasi
Meie kooli edulugu pälvis eripreemia
18.09.2018
Võru Kreutzwaldi Kool osales EDU EXEX haridustehnoloogia konverentsil oma edulooga ning pälvis eripreemia.
Liikuma Kutsuv Kool
18.09.2018
Liikuma Kutsuvate Koolide kümme pilootkooli said 13. ja 14. septembril Käärikul toimunud sügisseminaril kätte uhiuued hõbedased seinatahvlid! Anna… Loe edasi