Aita maakad linna #MeieReis

MeieReis

Aita meie 8.b klassil võita üks äge reis Eestimaal.
Selleks, et tublid õpilased saaks reisile, vajavad nad teie toetust (poolt hääli). Swedbanga hääletuskeskonda saad siit: ANNA HÄÄL!

Maakad linna

Alguses püstitame telklaagri klassikaaslase maakodus ja suundume bussiga Tartu poole. Esimene sihtkoht on Eesti Rahva Muuseum, seal oleme 17.00-19.00. Meie kooli õpetaja on seal giidiks ja juba koolis kuuleme, mis meid seal ees ootab ja kui palju me kahe tunni jooksul vaadata jõuame. Käime söömas. Teine sihtkoht on meil Escape Tartu põgenemistuba, mis on meile huvi pakkunud juba pikemat aega. Oleksime seal 20.30-22.00. Edasi suundume sõitma lodjaga Jõmmu tähevaatlusretkele mööda emajõge. 22.30-00.00. Bussisõit tagasi kestab umbes tunni ja edasi toimub meil lõkkeõhtu grilli ja vahukommidega.

Võru Kreutwaldi Kool 8.b klass

Kolmapäeval uus päevakava
20.05.2019
Kolmapäeval 22.05.2019 teeme proovipäeva kahe vahetunniga söögipäevale. Esimese söögivahetunni ajal söövad 1.–3. klass. Vahetund 20 min. 1. ja 2.… Loe edasi