6.a panus heategevusse

Kingitused

Autor: õpetaja Liis Orro

Võru Kreutzwaldi Kooli 6.a klass otsustas sellel aastal, et jõulude ajal koolis üksteisele kingitusi ei tehta, vaid panustatakse heategevusse. Rõõmustatakse jõulukingiga lapsi, kes vajavad rohkem teiste toetust.

Üllatada otsustati MTÜ Tilsi Lastekodu ning Võru Järve Kooli lapsi. Kingituseks valiti värvimis- ja nuputamisraamatud, mis  muudavad õppimise värvilisemaks ja lõbusamaks ning leiavad rakendust loovteraapia õppematerjalidena. Kingitusi aitasid osta, pakkida ja kätte toimetada Võrumaa Naiskodukaitsjad.

Tagasisideks saadud tänusõnad olid siirad, lihtsad ja armsad ning heategu suurt rõõmu pakkuv. Kingisaajad olid üllatunud, aga samas uhked, et meie linnas elavad nii suure südamega lapsed, kes loobuvad oma jõulukingist, et teha rõõmu teistele, abivajajatele lastele. Kogu hingest ja heast südamest tehtud kinkidel on hindamatu väärtus – seda võis välja lugeda neist pisikestest särama löönud silmadest.

Eelkooli lapsevanematele
18.04.2018
Lp. lapsevanemad 17. mail kell 17.00 toimub aulas Võru Kreutzwaldi Kooli 2018. aasta 1. septembril kooli tulevate laste vanemate koosolek Samal… Loe edasi
Tähelepanu,start!
16.04.2018
2018.a. "Tähelepanu,start!" finaalvõistlustel saavutasid esikohad Võru Kreutzwaldi Kool ja Melliste Lasteaed Algkool! Video ja tulemused: Eesti… Loe edasi
Festival Koolitants 2018 tulemused on selgunud!
16.04.2018
Eelmisel nädalavahetusel kulmineerus kolm kuud kestnud Koolitants 2018 tantsude festival piduliku finaalüritusega Paide Muusika- ja Teatrimajas.… Loe edasi