6.a panus heategevusse

Kingitused

Autor: õpetaja Liis Orro

Võru Kreutzwaldi Kooli 6.a klass otsustas sellel aastal, et jõulude ajal koolis üksteisele kingitusi ei tehta, vaid panustatakse heategevusse. Rõõmustatakse jõulukingiga lapsi, kes vajavad rohkem teiste toetust.

Üllatada otsustati MTÜ Tilsi Lastekodu ning Võru Järve Kooli lapsi. Kingituseks valiti värvimis- ja nuputamisraamatud, mis  muudavad õppimise värvilisemaks ja lõbusamaks ning leiavad rakendust loovteraapia õppematerjalidena. Kingitusi aitasid osta, pakkida ja kätte toimetada Võrumaa Naiskodukaitsjad.

Tagasisideks saadud tänusõnad olid siirad, lihtsad ja armsad ning heategu suurt rõõmu pakkuv. Kingisaajad olid üllatunud, aga samas uhked, et meie linnas elavad nii suure südamega lapsed, kes loobuvad oma jõulukingist, et teha rõõmu teistele, abivajajatele lastele. Kogu hingest ja heast südamest tehtud kinkidel on hindamatu väärtus – seda võis välja lugeda neist pisikestest särama löönud silmadest.

Otsime infotehnoloogia spetsialisti
15.10.2018
Võru Linnavalitsus ja Võru Kreutzwaldi Kool kuulutavad välja avaliku konkursi järgmise töökoha täitmiseks:  infotehnoloogia spetsialist (Võru… Loe edasi
Edu ja Tegu konkurss