Distantsõpe

Tugispetsialistide kontaktid

Kallis lapsevanem, õpilane, õpetaja!

Kui tunned, et vajad koduõppeperioodil abi,  siis on sul võimalus pöörduda meie kooli tugispetsialistide poole:

Janyka Vellak sotsiaalpedagoog

janyka.vellak@vkrk.edu.ee

Angela Viks sotsiaalpedagoog

angela.viks@vkrk.edu.ee

Heli Hillep koolipsühholoog

INFO DISTANTSÕPPE KOHTA

Head õpilased ja vanemad!

Seoses eriolukorraga toimub meie koolis distantsõpe ka pärast 17. märtsi. Iga kahe nädala tagant hinnatakse olukorda ning tehakse otsused edasiseks.

See tähendab, et koolimaja on suletud, õpilased õpivad ja õpetajad töötavad kodus. Õppeülesanded jõuavad õpilasteni eKooli kaudu. Ülesanded tuleb sooritada ettenähtud ajaks. Õpilased saavad vajadusel õpetajalt selgitusi ning abi küsida eKooli või e-posti vahendusel.

Liikumislabori soovitused vaheldusrikkaks õppimiseks

Tartu ülikooli liikumislabor on kirja pannud soovitused, kuidas kodustes tingimustes vaheldusrikkalt õppida ja aktiivne olla, sest praeguses olukorras ei tohiks unustada liikumise tähtsust.

ÕPPESSE PAUSIDE PLANEERIMINE:

• vaata üle, mis tänaseks teha anti. Kui kaua see aega võtab? Planeeri ülesannete täitmise vahele pause liikumiseks, nt iga 15 minuti järel.

HEAD PAUSID ÕPPIMISEST: