Infoleht

Toimumise aeg
avaktus02.09.2019

 

2020.06.02 Infoleht

 

Kooli juhtkond tänab:

  • Võru maakonna piirkondlikul kunstiolümpiaadil edukalt esinenud õpilasi ja õpilaste juhandajat:
    • Jane Mustrik I koht
    • Eneli Prutt II koht
    • Aire Perki - õpilaste juhendamise ja toetamise eest.
  • piirkondlikul ajaloo olümpiaadil edukalt esinenud õpilasi ja  õpilaste juhandajat:
    • Annabel Allas 7. klasside arvestuses I koht
    • Kairin Ilves 6. klasside arvestuses I koht
    • Reelika Reiljan - õpilaste juhendamise ja toetamise eest.
    • Helle Ruusmaa - õpilaste juhendamise ja toetamise eest.
  • Võru maakonna koolinoorte 6.-9. klassi poiste saalihoki MV II koha saavutamise eest:
    • Rico Rästa
    • Mattias Ilves
    • Joonas Rõõmus
    • Randy Nagel
    • Lars Piirmann
  • Võru maakonna koolinoorte 6.-9. klassi tüdrukute saalihoki MV III koha saavutamise eest:
    • Marleen Tamm
    • Mairit Laanesaar
    • Stella Kivi
    • Meribel Meitern
    • Salme Adeele Hollas
    • Triin Hordo
  • õpetaja Kaidur Kukke õpilaste toetamise ja juhendamise eest saalihoki meistrivõistlustel.

Teated:

  • 17.-21. veebruar ehk üks nädal proovime koolimajas toimetada ilma tunnist välja koolikellata. Tundi ei lõpeta koolikell, vaid õpetaja!

Sündmused:

  • 18. veebruaril on “Tööle kaasa!” projektipäev
  • 18. veebruaril on 3.a, 3.d klassid teatris
  • 19. veebruaril on Haanjas murdmaasuusatamise meistrivõistlused
  • 19. veebruaril on algklassid Võru Kandles vaatamas joonisfilmi “Sipsik” 
  • 19. veebruaril on 3.b ja 3.c klassid teatris
  • 19. veebruaril toimub 7.-9. klassidele muusikatund Tanja ja Mihkliga.
  • 20. veebruaril on õpilaste teadustööde riikliku konkursi tööde esitamise tähtaeg
  • 21. veebruaril on 9.-12. klassidel vene keele võõrkeelena olümpiaadi piirkonnavoor
  • 21. veebruaril toimuvad Eesti Vabariigi 102. aastapäeva pidulikud aktused
  • 21. veebruariks pannakse II trimestri hinded välja

Konkursid:

  • Võrumaa Keskraamatukogu omaloominguvõistlus “Hea on olla hea”. Võistlustööde esitamise tähtaeg 13. aprill, tulemused selguvad 6. mail 2020. Osavõtu tingimustega tutvu siin!

Eelteated: 

  • Koolivaheaeg 24.02.- 01.03.2020