Infoleht

avaktus02.09.2019

2020.01.16 Infoleht

Kooli juhtkond tänab:

• Võrumaa koolinoorte 6.-9. klasside saalijalgpalli meistrivõistlustel I koha saavutanud naiskonda kooseisus Mairit Laanesaar, Milana Avdashova, Regina Kapp, Methe Merimets, Meribel Meitern, Roosmarii Räim, Salme Adeele Hollas ja juhendaja Kristi Kuus.
  • Võrumaa koolinoorte 6.-9. klasside saalijalgpalli meistrivõistlustel III koha saavutanud meeskonda koosseisus: Oskar Abel, Martti Laanesaar, Cenor Kõivoste, Tyson Nagel, Randy Nagel, Rico Rästa, Kert Sander Eerik, Devin Šaduro ja juhendaja Mario Oha.

Teated:

• 15.-30. jaanuarini on aulas üleval putukanäitus.

Sündmused:

• 20. jaanuaril on 1.d klass muuseumitunnis.
  • 21. jaanuaril on Kalevipoja mängude koosolek.
  • 22. jaanuar on 1.a, 1.b, 1.d, 2.d, 3.a, 4.c, 4.d kinos vaatamas “Doktor Dolittle” filmi.
  • 22. jaanuaril tuleb Võrumaa Kutsehariduskeskus tutvustama 9. klassidele õppimisvõimalusi.
  • 22. veebruaril on 3.b klass Aura veepargis.
  • 23. jaanuar on 1.c, 2.a, 2.b, 2.c, 3.b, 3.c, 3.d, 4.a, 4.b kinos “Doktor Dolittle” filmi vaatamas.
  • 24. jaanuaril toimub emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor.
  • 25. jaanuaril toimub keemiaolümpiaadi piirkonnavoor.

Konkursid:

• Eesti lauluke 2020 - võimalus võita piletid Saku Suurhallis toimuvale Eesti Laulu finaalkontserdile. Piletite võitmiseks salvesta video, milles laulad mõnd ägetat eestikeelset laulu ja saada video. Täpsem info ja video saatmise võimalus siin: INFO