5. nädala infoleht

avaktus02.09.2019

Infoleht

Teated:

• 15.-30. jaanuarini on aulas üleval putukanäitus.
  • 28. jaanuaril toimub kooli hoolekogu koosolek.

• Vahetund on lahetund!

Oleme võtnud eesmärgiks muuta koolihoone hubasemaks ja põnevamaks. Soovime muuta vahetunnid aktiivsemaks ja huvitavamaks, et tuua lapsed nutitelefonist ära oma vahel suhtlema ja aktiivselt aega veetma.

Tallinna Moon Rotary Klubi veab projekti Vahetund.ee, et mitmekesistada tegevusi kooli vahetunnis. Koolidesse tahetakse tuua vanad head mängud – kummikeks ja footbag (pehmepall). Kuna see algatus seostub paljuski meie tegevusega, siis liitus Võru Kreutzwaldi kool selle projektiga.

Kummikeks ja footbag on mängud, mis nõuavad harjutamist ja keskendumist. Kummikeksu hüppamine või footbagi kõksimine nõuab koostööd ning üksteisega arvestamist, mis paneb lapsi omavahel rohkem suhtlema.

Et meie kool need mängud endale saaks, kutsume kõiki Võru Kreutzwaldi Kooli sõpru ja fänne meile appi!

Palun tule toeta meid, et jõuaksime eesmärgini! Kuidas meid toetada? Vastus küsimusele on siin: TOETA!

Eelteated:

• 4. veebruaril 5. tunni ajal esineb aulas I kooliastmele Silver Sepp.
  • Võru Kreutzwaldi Kool on liitunud Eesti Kaubandus-Tööstuskoja algatusega „Tööle kaasa!“. Algatuse idee seisneb selles, et Eesti ettevõtted avavad oma uksed töötajate lastele, et neil oleks võimalus vanemate töö ja töökeskkonnaga lähemalt tutvuda. Võru Kreutzwaldi Kooli õpilastel on võimalik oma vanemate, vanavanemate tööga tutvuma minna 18. veebruaril. Samuti on samal päeval kooli töötajate lapsed ja lapselapsed oodatud oma vanema tööga tutvuma. Meie enda koolipere lastele- lastelastele organiseerib kool selleks päevaks huvitavaid ja harivaid tegevusi. Täpsem info lapsevanemale saadetakse e-Kooli, kooltöötajale tema e-posti.

Sündmused:

• 28. jaanuaril toimuvad Võru Spordikeskuses sisekergejõustiku meistrivõistlused.
  • 28.-31. jaanuaril toimuvad 9. klassidele Eesti Töötukassa karjääriinfo loengud ja karjäärinõustamine.
  • 28. jaanuaril on 2.a muuseumitunnis.
  • 29. jaanuaril on 1. klassid ja 2.d klass teatris.
  • 30. jaanuaril on Nuputa eelvoor.
  • 30. jaanuaril on 4.c muuseumitunnis.
  • 30. jaanuaril on TÜ lahtiste uste päev 9. klassi õpilastele.
  • 1. veebruaril toimub bioloogiaolümpiaadi eelvoor Võru Gümnaasimis

Konkursid:

Eesti lauluke 2020 - võimalus võita piletid Saku Suurhallis toimuvale Eesti Laulu finaalkontserdile. Piletite võitmiseks salvesta video, milles laulad mõnd ägetat eestikeelset laulu ja saada video. Täpsem info ja video saatmise võimalus siin: INFO