45. nädala infoleht

avaktus02.09.2019

Kooli juhtkond tänab:

• Kirjandusreiside korraldajaid
  • Sügiskontserdi korraldajaid ja kõiki osalejaid
  • Lasteaedades kooli tutvustamas käinud õpetajaid

Teated:

• Pikapäeva söömiste osas tasaarvestuste tegemine. Toitlustaja on teinud pikapäeva sööjate osas valearvestused septembris ja oktoobris. Tänaseks on neil selgus majas ja tasaarveldused tegemisel. Kui laps erakorraliselt ei söö pikapäevatoitu nii nagu tavapäraselt, siis selleks, et see ka arvel kajastuks peab lapsevanem mitte söömisest teavitama. Söögilt maha võtmisest tuleb teavitada meili teel voru@dussmann.ee või telefoni teel 5688 0973 hiljemalt mitte söömise päeva kella 09.00-ks.
  • Kevadised lõpetajad õpivad täna järgmistes koolides:
    • Võru Gümnaasiumis 25 last
    • Parksepa Keskkoolis 14 last
    • Võrumaa Kutsehariduskeskuses 12 last
    • Tartus ja Tartumaa koolides 11 last (seitsmes erinevas koolis)
    • 62-st lõpetanust 52 õpib selles koolis, mis oli neile esimene valik

Konkursid:

• Maailma Laste Haikukonkurs. Tänavuse haikukonkursi teemaks on „Sport“. Osaleda võivad lapsed ja noored, kes on 2020. aasta 29. veebruaril 15-aastased või nooremad. Täpsem info siin!
  • MTÜ Ökokratt, Puhta vee teemapark, Ubari Loodustarkuse Keskus ja vee asjatundjate grupp koos õpetajatega kuulutavad välja üleriigilise üliõpilaste ja õpilaste vee-alaste uurimistööde konkursi! Täpsem info siin!
  • Võistlus - Mini Negavatt. Mini Negavatt kutsub kõiki I-VI klassi õpilasi osalema videokonkursil, et leiada lahendusi tekstiilijäätmete probleemile. Auhinnaks reisiraha (700, 500 ja 300 eurot) kogu klassile mõne Eesti muuseumi, looduskeskuse, ettevõtte, elamuspargi külastamiseks või matka läbiviimiseks. Tähtaeg 17. november 2019. Täpsem info siin!

Sündmused:

• Huvijuht ja muusikaõpetaja ning kuus õpilast on 2.-10. november projektikohtumisel Malagas. Osaletakse projektis European Orchestra
  • 4. novembril on 4.a klass Aila näpustuudios
  • 5. novembril on 1. klassid teatris
  • 6. novembril on 4.a muuseumitunnis
  • 6. novembril on 5. klasside tüdrukute rahvastepallivõistlused
  • 7. novembril on 6.b klass Tallinnas "Puust ja punaseks koolipäev"
  • 7. novembril on 6.-9. kl segavõrkpalli KV Puiga koolis
  • 8.novembril on 3.d ja 3.c klassil võrukeelsed õppetunnid Fr. R. Kreutzwaldi muuseumis
  • 8. novembril on Võru keele päev
  • 8. novembril toimub Kagu-Eesti noorte Osaluskohvik Võru Kreutzwaldi Kooli aulas. Lõpuklasside õpilased on oodatud osalema ja registreeruma siin!

Eelteated:

• 15. novembrist alates stiilikuu:
    • 15. november "Ajastud/vanemate noorusaeg"
    • 29. november "Sport"
    • 06. detsember "Maakad"
    • 13. detsember "Kuulsused"
  • 10. detsembril toimub õppenõukogu
  • Reedel, 22. novembril on koolis ainetepäev. Ainetepäeval tegeldakse põhjalikumalt ühe aine või ainevaldkonnaga. Ei toimu tunniplaanijärgset õppetööd.
    • 1.a, 1.b õppekäik Võro Instituuti
    • 1.c, 1.d õppekäik Dr. Fr. R. Kreutzwaldi Memoriaalmuuseumi
    • 2. klassid muusika
    • 3. klassid liikluspäev teemal "Ole nähtav"