44. nädala infoleht

avaktus02.09.2019

2019.10.25 Infoleht

Kooli juhtkond tänab:

• Kõiki lapsi ja nende peresid ning töötajaid, kes esindasid Võrumaa pikamaajooksu sarjas Võru Kreutzwaldi Kooli. Tänu teile sai meie kool aktiivsema kooli tiitli.
  • Kooli huvijuhti Kai Laanemaad hõimupäevade/soome-ugri nädala kontsertide ja loengute korraldamise eest.
  • Janelle-Marleen Taru eduka osalemise eest vabariiklikul ettelugemise võistlusel. Janelle-Marleen Taru pälvis 19. oktoobril Eesti Lastekirjanduse Keskuses toimunud võistulugemisel II koha.

2019.10.25 Infoleht

Kooli juhtkond tänab:

Teated:

• Pikapäevarühma õpilased hakkavad kasutama neljal päeval nädalas 1. korrusel asuvaid klassiruume. Iga päev on iga grupp erinevas 1. korruse klassis. Klassid roteeruvad vastavalt plaanile.
  • 28. oktoobrist alates on osadel klassidel muutunud tunniplaan. Vaata siit!
  • Kõik õpilased on oodatud võimlasse liikuma esmaspäevast neljapäevani.
    • Esmaspäev, teisipäev ja neljapäev

7. - 9. klass kell 10.35 - 10.55

1. - 3. klass kell 11.40 -11.55

4. - 6. klass kell 11.55 - 12.15

Kolmapäev

7. - 9. klass kell 10.20 - 10.40

1. - 3. klass kell 11.20 - 11.35

4.- 6.klass kell 11.35 -11.55

Konkursid:

• Kuni oktoobri lõpuni on võimalik registreeruda Hullu Teadlase VI teaduskonverentsile „Ole terve!“  Hull Teadlane ootab kõigi Eesti koolide 1.-3. klassi õpilasi osalema uurimistööde konkursil.Täpsem info siit!

Sündmused:

• 30. oktoobril on 6.a,v õppekäigul Palamusel