43. nädala infoleht

Toimumise aeg
avaktus02.09.2019

Kooli juhtkond tänab:

• 4.b klassi õpilast Janelle-Marleen Taru, kes saavutas Võru maakonna ettelugemisvõistlusel 1. koha. Juhendaja Ene Moppel
  • Õpilasesindust helkurite kontrollimise aktsiooni läbiviimise eest.
  • Loodusainete õpetajaid loodusainete nädala korraldamise eest.

Teated:

• 21.-27. oktoober on koolivaheaeg
  • Tunniplaani muudatused kooli kodulehel nähtavad 25. oktoobri õhtul

Eelteated:

• 4.-15. november toimub inventuur. Kellel sülearvutid kodus kasutamiseks, neil tuleb need ette näidata
  • 30. oktoobril kl 11.55 on Sügiskontserdi peaproov
  • 31. oktoobril kl 18.00 on Sügiskontsert

Konkursid:

• Rakvere teater kutsub maske valmistama - maske oodatakse 25. novembrini. Täpsem info siin!

Sündmused:

• 21. oktoober on õpetajatele koolitus - Margus Pedaste - "Enesejuhtimine ja nüüdisaegne õpikäsitus"
  • 21. oktoobril toimub pikapäevarühma õpetajatele ja algklasside õpetajatele peale Margus Pedaste koolitust koosolek pikapäeva korraldamise teemal
  • 22. oktoobrile planeeritud maakondlik metoodikapäev jääb ära
  • 26. oktoobril toimub õpioskuste võistluse lõppvoor Viljandis, meie kool on esindatud 6.b kl võistkonnaga

Info õpetajale:

• 12. novembrile planeerime aineühenduste juhtide koosoleku. Palun ette valmistada selleks ajaks esmane nägemus kalendriaasta ulatuses oma aineühenduse sündmustest ning eelarvest.
  • Õpilastel ei ole lubatud koolimajas kõva põrkepalliga mängida.

Info õpetajale:

• Õpilastel ei ole lubatud koolimajas kõva põrkepalliga mängida.