Spordivõistluste tulemused 2018/2019. õa

nr Võistluse nimi Ala/vanuseklass Koht Osaleja nimi Klass Juhendaja
1 Võrumaa koolinoorte rahvastepallivõistlused 4.-5. kl. tüdrukud III Marii Koppel 4.b Kristi Kuus
      III Angelica Raudsepp 5.a Kristi Kuus
      III Angela Parv 5.a Kristi Kuus
      III Karola Parv 5.a Kristi Kuus
      III Mia Sikka 5.a Kristi Kuus
      III Marlee Mark 5.b Kristi Kuus
      III Lisette Teppo 5.b Kristi Kuus
      III Anna-Maria Säre 5.c Merje Meemann
             
2 Võrumaa koolinoorte jalgpalli meistrivõistlused 6.-9. kl. tüdrukud II Mairit Laanesaar 6.a Anu Maask
      II Regina Kapp 7.a Anu Maask
      II Methe Merimets 7.a Anu Maask
      II Roosmarii Räim 8.b Kristi Kuus
      II Salme Adeele Hollas 8.d Kristi Kuus
      II Kerili Täht 9.a Kristi Kuus
      II Ketlin Pindis 9.a Kristi Kuus
      II Ester Liira 9.a Kristi Kuus
      II Kristina Dellmann 9.b Anu Maask
             
3 Võru maakonna 6.-9.klasside tütarlaste korvpall 6.-9.kl. tüdrukud II Ester Liira 9.a Kristi Kuus
      II Kerili Täht 9.a Kristi Kuus
      II Triin Hordo 8.b Kristi Kuus
      II Greta Liin 9.b Anu Maask
      II Karmen Saar 9.a Kristi Kuus
      II Kertu Hordo 6.b Merje Meemann
      II Eleri Jõgi 6.b Merje Meemann
             
4 Võrumaa koolinoorte 6.-9. kl 3+3 võrkpalli KV 6.-9. klass II Markkus Väljak 9.a Kaidur Kukk
      II Vairo Eomois 8.c Kaidur Kukk
      II Randel Johannes Reeder 8.b Kaidur Kukk
      II Rico Rästa 7.a Mario Oha
      II Lisette Mokrik 9.c Anu Maask
      II Salme Adeele Hollas 8.d Kristi Kuus
      II Rosmarii Räim 8.b Kristi Kuus
      II Eilika Laanemets 8.b Kristi Kuus
             
5 Võrumaa koolinoorte 4.-5. kl P Dumle rahvastepalli MV 4.-5. klass poisid I Robert Luik 4.b Mario Oha
      I Rico Klaanberg 4.b Mario Oha
      I Georg Vislapuu 4.b Mario Oha
      I Regan Rohumets 4.b Mario Oha
      I Devin Šaduro 5.b Kaidur Kukk
      I Robin Udodov 5.b Kaidur Kukk
      I Kairon Eomois 5.c Mario Oha
      I Matthias Saarepuu 5.c Mario Oha
             
6 Eesti koolispordi liidu 4..-5. kl P Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus 4.-5. klass poisid III Robert Luik 4.b Mario Oha
      III Rico Klaanberg 4.b Mario Oha
      III Georg Vislapuu 4.b Mario Oha
      III Regan Rohumets 4.b Mario Oha
      III Devin Šaduro 5.b Kaidur Kukk
      III Robin Udodov 5.b Kaidur Kukk
      III Kairon Eomois 5.c Mario Oha
      III Matthias Saarepuu 5.c Mario Oha
             
7 Võrumaa koolinoorte MV saalijalgpallis 6.-9. kl. tüdrukud III Mairit Laanesaar 6.a Anu Maask
      III Regina Kapp 7.a Anu Maask
      III Roosmarii Räim 8.b Kristi Kuus
      III Salme-Adeele Hollas 8.d Kristi Kuus
      III Ketlin Pindis 9.a Kristi Kuus
      III Ester Liira 9.a Kristi Kuus
      III Kerili Täht 9.a Kristi Kuus
             
8 Võru maakonna 1.-3. kl P rahvastepalli võistlus 1.-3. kl. poisid   Heigon Eomois 3.a Anu Maask
        Martin Koppel 3.b Anu Maask
        Maron Männiste 3.c Merje Meemann
        Romario Kallas 3.a Anu Maask
        Johan Martti Jeedas 2.a Kristi Kuus
        Remi Tapper Soomets 3.c Merje Meemann
        Sergo Rahu Soomets 3.c Merje Meemann
        Robin Laine 3.c Merje Meemann
             
9 Võru maakonna 1.-3. kl T rahvastepalli võistlus 1.-3. kl. tüdrukud   Marleen Ojasoo 3.b Anu Maask
        Karoliine Lakur 2.a Kristi Kuus
        Triinu-Laura Org 3.c Merje Meemann
        Mia Liblik 3.c Merje Meemann
        Helena Kender 3.b Anu Maask
        Felicia Viitkin 3.b Anu Maask
        Hanna-Gret Udumäe 3.d Merje Meemann
        Mirtel Mõttus 3.d Merje Meemann
             
10 Võrumaa koolinoorte MV sisekergejõustikus          
    TC 200m jooksus I koht 10-11 aastaste tüdrukute kooli rekordiga; 60m jooksus 4. koht 10-11 aastaste tüdrukute kooli rekordiga. I Felicia Viitkin 3.b Anu Maask
    P C 60 m III Uko Thor Kund 5.b Kaidur Kukk
    TC 600m III Keiti Püvi 5.c Merje Meemann
    TC 200m II Mia-Marella Õkva 5.c Merje Meemann
    TC 60 m tõkkejooks II Marie Kroon 6.a Anu Maask
    TC kaugushüpe III Marie Kroon 6.a Anu Maask
    TC 200m III Marie Kroon 6.a Anu Maask
    PC 60 m jooks. I Edvin Erik 6.b Kaidur Kukk
    PC 60m tõkkejooks I Edvin Erik 6.b Kaidur Kukk
    PC 200m I Edvin Erik 6.b Kaidur Kukk
    TB kõrgushüpe II Miia Tillmann 6.b Merje Meemann
    TB 200 m II Miia Tillmann 6.b Merje Meemann
    TC 600m III Mia Joanna Koort 6.b Merje Meemann
    PB 1000 m II Matteo Marcus Meitern 6.c Kaidur Kukk
    TB 60m II Marian Major 7.a Anu Maask
    TB kaugushüpe III Marian Major 7.a Anu Maask
    PB kuulitõukes II Henri Vink 7.b Mario Oha
    PB 60m III Henri Vink 7.b Mario Oha
    PB 60m tõkkejooks, 14-15 aastaste poiste kooli rekordiga. III Henri Vink 7.b Mario Oha
    PB 1000 m, 14-15 aastaste poiste kooli rekordiga I Kert Sander Eerik 7.b Mario Oha
    PB 60 m I Mattias Ilves 8.a Mario Oha
    PB kaugushüpe, 14-15 aastaste poiste kooli rekordiga. II Mattias Ilves 8.a Mario Oha
    PB 200m, 14-15 aastaste poiste kooli rekordiga. II Mattias Ilves 8.a Mario Oha
    TA 600 m, 16-17 aastaste tüdrukute kooli rekordiga I Meribel Meitern 8.a Kristi Kuus
    TB kõrgushüpe, 14-15 aastaste tüdrukute kooli rekordiga I Emma Goos 8.c Kristi Kuus
    TB kaugushüpe II Emma Goos 8.c Kristi Kuus
    TB60 m tõkkejooks, 14-15 aastaste tüdrukute kooli rekordiga. III Emma Goos 8.c Kristi Kuus
    PB kaugushüpe II Tambet Johanson 8.c Kaidur Kukk
    TA 60m 200m jooksus II koht, kuulitõukes III koht I Ester Liira 9.a Kristi Kuus
    TA 200m II Ester Liira 9.a Kristi Kuus
    TA kuulitõuge 16-17 aastaste tüdrukute kooli rekordiga III Ester Liira 9.a Kristi Kuus
    TA 600 m II Beti Laasi 9.a Kristi Kuus
11 Võrumaa koolinoorte 7.-9. kl P võrkpalli MV 7.-9. klass II Markkus Väljak 9.a Kaidur Kukk
      II Cenor Kõivoste 8.a Mario Oha
      II Randel Johannes Reeder 8.b Kaidur Kukk
      II Vairo Eomois 8.c Kaidur Kukk
      II Rico Rästa 7.a Mario Oha
      II Rogert Hollo 7.a Mario Oha
             
12 Võrumaa koolinoorte MV 7.-9. kl T võrkpall I Liisa Provotorov 7a 7.a Anu Maask
      I Hanna Provotorov 7a 7.a Anu Maask
      I Eliise Meho 7a 7.a Anu Maask
      I Kirke Kokka 8a 8.a Kristi Kuus
      I Eilika Laanemets 8b 8.b Kristi Kuus
      I Roosmarii Räim 8b 8.b Kristi Kuus
      I Salme Adeele Hollas 8d 8.d Kristi Kuus
             
13 Võrumaa koolinoorte -9.kl T korvpalli MV kuni 9.klassi tüdrukud II Kerili Täht 9.a Kristi Kuus
      II Ester Liira 9.a Kristi Kuus
      II Greta Liin 9.b Anu Maask
      II Karmen Saar 9.a Kristi Kuus
      II Triin Hordo 8.b Kristi Kuus
      II Kertu Hordo 6.b Merje Meemann
      II Eleri Jõgi 6.b Merje Meemann
14 Võrumaa koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused TD500 II Anna-Marie Säre 5.c Merje Meemann
    TC500 II Miia Tillmann 6.b Merje Meemann
    TB500 I Emma Goos 8.c Kristi Kuus
    TB500 II Meribel Meitern 8.a Kristi Kuus
    TB500 III Ester Liira 9.a Kristi Kuus
    TC1000 II Stella Kivi 6.d Merje Meemann
    TB1000 I Meribel Meitern 8.a Kristi Kuus
    PC1000 I Lars Piirmann 6.a Kaidur Kukk
    PC1000 III Markus Matteo Meitern 6.c Kaidur Kukk
    PB1000 II Kert Sander Eerik 7.b Mario Oha
    PB1000 III Tambet Johanson 8.a Kaidur Kukk
15 ,,Tähelepanu, start!" maakondlik finaal 2.-5. klassid I Saskia Kund 2.a Kristi Kuus
      I Sara Väljan 2.c Kristi Kuus
      I Evert Ojaots 2.d Merje Meemann
      I Jessika-Joanna Kivioja 2.d Merje Meemann
      I Kert Hüvato 2.b Merje Meemann
      I Daniil Stanitšenko 2.d Merje Meemann
      I Felicia Viitkin 3.b Anu Maask
      I Mirtel Mõttus 3.d Merje Meemann
      I Helena Kender 3.b Anu Maask
      I Romario Kallas 3.a Anu Maask
      I Heigon Eomois 3.a Anu Maask
      I Martin Koppel 3.b Anu Maask
      I Loreen Kääpakaust 4.b Kristi Kuus
      I Mia Maria Palm 4.b Kristi Kuus
      I Janette Kottisse 4.a Anu Maask
      I Georg Vislapuu 4.b Mario Oha
      I Rico Klaanberg 4.b Mario Oha
      I Robert Luik 4.b Mario Oha
      I Mia Marella Õkva 5.c Merje Meemann
      I Lisette Teppo 5.b Kristi Kuus
      I Keiti Püvi 5.c Merje Meemann
      I Uku Udras 5.a Kaidur Kukk
      I Riko Mäeuibo 5.a Kaidur Kukk
      I Markus Saia 5.b Kaidur Kukk
16 Võrumaa koolinoorte MV 6. kl T võrkpall I Kairi Kauts 6.c Anu Maask
      I Rika Rohumets 6.b Merje Meemann
      I Heleriin Mikkelsaar 6.c Anu Maask
      I Marlee Mark 5.b Kristi Kuus
      I Marii Koppel 4.b Kristi Kuus
      I Lisette Stalkov 6.a Anu Maask
17 Võrumaa koolinoorte MV 6. kl P võrkpall I Robert Luik 4.b Mario Oha
      I Regan Rohumets 4.b Mario Oha
      I Mattias Õun 4.c Kaidur Kukk
      I Kairon Eomois 5.c Mario Oha
      I Ruuben Rannamägi 6.b Kaidur Kukk
19 Võrumaa koolinoorte kergejõustku meistrivõistlused PB kaugus III Tambet Johanson 8.c Kaidur Kukk
    PB 400m II Tambet Johanson 8.c Kaidur Kukk
    TC kõrgus I Kirke Viktoria Plaado 6.b Merje Meemann
    TC 60m III Kirke Viktoria Plaado 6.b Merje Meemann
    TC pall III Kirke Viktoria Plaado 6.b Merje Meemann
    TC kõrgus II Gloria Taaber 6.a Anu Maask
    PC pall III Toni Andree Saarepuu 6.a Kaidur Kukk
    TB kõrgus I Emma Goos 8.c Kristi Kuus
    TB kaugus I Emma Goos 8.c Kristi Kuus
    TB ketas II Emma Goos 8.c Kristi Kuus
    TA ketas II Ester Liira 9.a Kristi Kuus
    TA kuul III Ester Liira 9.a Kristi Kuus
    TA kaugus II Marie Raudsepp 9.b Anu Maask
    TA 100m II Marie Raudsepp 9.b Anu Maask
    TC kaugus III Mia Joanna Koort 6.b Merje Meemann
    PC kõrgus II Hannes Jürgenson 5.c Mario Oha
    PB kuul II Rovan Henning 7.b Mario Oha
    TB kaugus III Miia Tillmann 6.b Merje Meemann
    TB 100m II Miia Tillmann 6.b Merje Meemann
    TB 400m III Miia Tillmann 6.b Merje Meemann
    PB ketas III Mattias Ilves 8.a Mario Oha
    PB 100m III Mattias Ilves 8.a Mario Oha
    PC 60m I Edvin Erik 6.b Kaidur Kukk
    PC 600m I Edvin Erik 6.b Kaidur Kukk
    TB 100m III Marian Major 7.a Anu Maask
    TA kõrgus II Kristina Delmann 9.b Anu Maask
    PB oda I Henri Vink 7.b Mario Oha
    TA 400m II Meribel Meitern 8.a Kristi Kuus
    TA 800m II Meribel Meitern 8.a Kristi Kuus
    PB 1500m I Lars Piirmann 6.a Kaidur Kukk
    PB 1500m II Markus Mäeuibo 6.c Kaidur Kukk
    PB1500m III Marcus Matteo Meitern 6.c Kaidur Kukk
             
20 Võru maakonna MV saalihokis 6-9 kl.T II Roosmarii Räim 8.b Kristi Kuus
      II Mairit Laanesaar 7.a Anu Maask
      II Triin Hordo 9.a Kristi Kuus
      II Meribel Meitern 8.a Kristi Kuus
      II Regina Kapp 7.a Anu Maask
      II Marleen Tamm 6.d Merje Meemann
      II Ketlin Pindis 9.a Kristi Kuus
      II Ester Liira 9.a Kristi Kuus
             
21 Võru maakonna MV saalihokis 6-9 kl. P II Mattias Ilves    
      II Rico Rästa    
      II Hendrik Mändik    
      II Jürgen Kobin    
      II Ralf Kaur    
      II Markus Oja 6.b Kaidur Kukk
      II Randy Nagel    
             
22 Võru maakonna MV jalgpallis 6-9 kl. P IV Martti Laanesaar    
      IV Randy Nagel    
      IV Cenor Kõivoste    
      IV Oskar Abel    
      IV Markus Väljak 9.a Kaidur Kukk
      IV Hendrik Mändik    
      IV Ralf Parijõgi    
      IV Kert Sander Eerik    
      IV Rico Rästa    
             
23 Võru maakonna MV valikorienteerumises J,A,B,C,D kl.        
    PB I Olev Piirisild 8.b Kaidur Kukk
    TB II Emma Joonas 9.b Anu Maask
    TB harrastajad I Roosmarii Räim/Erika Prihhodko 8.b Kristi Kuus
    TC harrastajad I Stella KIvi/Meribel Põldsaar 6.d Merje Meemann
    TD harrastajad II Keiti Püvi/Mia-Marella Õkva 5.c Merje Meemann
    Võistkondlik kokkuvõte I      
             
24 EKSL murdmaasuusatamise võistlused T-5 kl. II Keiti Püvi 5.c Merje Meemann
    T 6-7 kl. II Stella Kivi 6.d Merje Meemann
    P 6-7 kl. I Lars Piirmann 6.a Kaidur Kukk
    P 8-9 kl. I Henri Kesa 8.c Kaidur Kukk
      II Olev Piirisild 8.b Kaidur Kukk
      III Jürgen Pill 8.c Kaidur Kukk
    Teade I Keit Püvi 5.c Merje Meemann
      I Lars Piirmann 6.a Kaidur Kukk
      I Roosmarii Räim 8.b Kristi Kuus
      I Henri Kesa 8.c Kaidur Kukk
      I Stella Kivi 6.d Merje Meemann
      I Mattias Saarepuu    
    Võistkondlikus arvestuses 1 Võru Kreutzwaldi Kool