Spordivõistluste tulemused 2016/2017

nr Võistluse nimi Ala/vanuseklass Koht Osaleja nimi Klass Juhendaja
1 Võrumaa koolinoorte teatejooksude MV C vanuseklassi pendelteatejooks I Hanna Annus 7d Kristi Kuus
        Emma Goos   Kristi Kuus
        Marian Major 6a Anu Maask
        Miia Tillmann 5b Merje Meemann
        Salme Adeele Hollas 7d Kristi Kuus
        Cenor Kõivoste 7a Mario Oha
        Mattias Ilves 7a Mario Oha
        Henri Vink 6b Mario Oha
        Kert Sander Eerik 6b Mario Oha
        Markus Oja 5b Kaidur Kukk
    TC 4X400m teatejooks I Hanna Annus 7d Kristi Kuus
        Miia Tillmann 5b Merje Meemann
        Stella Kivi 5d Merje Meemann
        Kirke Viktoria Plaado 5b Merje Meemann
    PC 4X400m teatejooks II Markus Oja 5b Kaidur Kukk
        Kert Sander Eerik 6b Mario Oha
        Lars Piirmann 5a Kaidur Kukk
        Jürgen Pill 7c Kaidur Kukk
    TB 4X100m teatejooks 9kl. II Sirelin Punt 9b Kristi Kuus
        Gerda Narusk 9b Kristi Kuus
        Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
        Cassandra Piirioja 9c Merje Meemann
    TB 4X100m teatejooks 8.kl III Marie Raudsepp 8b Anu Maask
        Emma Raudsepp 8b Anu Maask
        Kelly Filing 8b Anu Maask
        Ester Liira 8a Anu Maask
    PB 4X100m teatejooks II Hendrik Mändik 8b Mario Oha
        Rando Uustalu 9v Mario Oha
        Ahmed Nasser Khalil 8a Kaidur Kukk
        Karl Daniel Park 9b Mario Oha
    TB väike rootsi teatejooks I Sirelin Punt 9b Kristi Kuus
        Gerda Narusk 9b Kristi Kuus
        Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
        Cassandra Piirioja 9c Merje Meemann
    PB väike rootsi teatejooks II Hendrik Mändik 8b Mario Oha
        Rando Uustalu 9v Mario Oha
        Ahmed Nasser Khalil 8a Kaidur Kukk
        Karl Daniel Park 9b Mario Oha
             
2 Võrumaa koolinoorte murdmaajooksu MV TD500m I Stella Kivi 5d Merje Meemann
    TD500m II Kirke Viktoria Plaado 5b Merje Meemann
    PD500m III Gregor Narusk 5b Kaidur Kukk
    PC1000m I Sten Jörgen Leis 6c Mario Oha
    PC1000m III Markus Mäeuibo 5c Kaidur Kukk
    TB1000m I Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
    TB1000m II Gerda Narusk 9b Kristi Kuus
             
3 Võrumaa Koolinoorte MV jalgpallis 6.-9. kl. tüdrukud I Hanna Rästa 9a Kristi Kuus
        Sandra Uibo 9a Kristi Kuus
        Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
        Inna Männik 9c Merje Meemann
        Roosmarii Räim 7b Kristi Kuus
        Salme Adeele Hollas 7d Kristi Kuus
        Kristina Dellmann 8b Anu Maask
        Laura Kaur 9c Merje Meemann
             
4 Võrumaa koolinoorte karikavõistlused korvpallis kuni 9. klasside tüdrukud II Krislin Kottisse 9b Kristi Kuus
        Egle Liin 9b Kristi Kuus
        Ester Liira 8a Kristi Kuus
        Kerili Täht 8a Kristi Kuus
        Greta Liin 8b Anu Maask
        Triin Hordo 7b Kristi Kuus
             
5 Võrumaa koolinoorte Dumle rahvastepalli võistlused 4.-5. klasside tüdrukud I Kirke Viktoria Plaado 5b Merje Meemann
        Miia Tillmann 5b Merje Meemann
        Mairit Laanesaar 5a Anu Maask
        Lisete Stalkov 5a Anu Maask
        Isabel Põldma 5c Anu Maask
        Heleriin Mikkelsaar 5c Anu Maask
        Kairi Kauts 5c Anu Maask
        Liisa Viilukas 5c Anu Maask
             
6 Võrumaa koolinoorte Dumle rahvastepalli võistlused 4-5 kl. II Markus Oja 5b Kaidur Kukk
  4-5 kl. poisid     Karl Rehe 5b Kaidur Kukk
        Mattias Saarepuu 4c Mario Oha
        Ruuben Rannamägi 5b Kaidur Kukk
        Kairon Eomois 4c Kaidur Kukk
        Edvin Eerik 5b Kaidur Kukk
        Lars Piirmann 5a Kaidur Kukk
        Devin Saduro 4b Kaidur Kukk
             
6 Võru maakonna 6-9kl.MV saalihokis tüdrukud 6.-9.klass I Hanna Rästa 9a Kristi Kuus
        Linda Koreinik 9b Kristi Kuus
        Kätlin Käpa 9b Kristi Kuus
        Hanna Liina Kunnus 9a Kristi Kuus
        Cassandra Piirioja 9c Merje Meemann
        Inna Männik 9c Merje Meemann
             
7 Võru maakonna 6-9 kl. MV saalihokis poisid 6.-9.klass II Germo Michelson 9b Mario Oha
        Mattias Ilves 7a Mario Oha
        Rico Rästa 6a Mario Oha
        Siim Eskla 9a Kaidur Kukk
        Karl Daniel Park 9b Mario Oha
        Jürgen Kobin 8b Mario Oha
             
8 Võru maakonna 6-9 kl. MV saalijalgpallis tüdrukud 6.-9.klass II Roosmarii Räim 7b Kristi Kuus
        Salme Adeele Hollas 7d Kristi Kuus
        Kristina Dellmann 8b Anu Maask
        Hanna Rästa 9a Kristi Kuus
        Sandra Uibo 9a Kristi Kuus
        Cassandra Piirioja 9c Merje Meemann
        Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
             
9 Võru maakonna 1.-3.klasside rahvastepall P 1.-3. II Rico Klaanberg 3b Kristi Kuus
        Georg Vislapuu 3b Kristi Kuus
        Kenor Vislapuu 3b Kristi Kuus
        Robert Luik 3b Kristi Kuus
        Karl Markus Janno 3b Kristi Kuus
        Sander Lepiste 3c Kristi Kuus
        Martin Koppel 2b Anu Maask
        Roland Uibokand 3c Kristi Kuus
             
10 Võru maakonna 1.-3.klasside rahvastepall T   II Marii Koppel 3b Kristi Kuus
        Loreen Kääpakaust 3b Kristi Kuus
        Ketter Raudnõmm 3b Kristi Kuus
        Mia-Maria Palm 3b Kristi Kuus
        Kadi Goos 3c Kristi Kuus
        Berta Reilson 3c Kristi Kuus
        Emma Pauliine Sissas 3c Kristi Kuus
        Lisette Kottisse 3a Anu Maask
             
11 Võru maakonna kuni 6.klasside poiste võrkpalli MV 1.-6. I Rico Rästa 6a Mario Oha
        Simon Hallimäe 6b Mario Oha
        Roger Hollo 6a Mario Oha
        Kairon Eomois 4c Mario Oha
        Regan Rohumets 3b Kristi Kuus
        Mattias Õun 3c Kristi Kuus
             
12 Võru maakonna kuni 6.klasside tütarlaste võrkpalli MV 1.-6. I Liisa Provotorov 6a Anu Maask
        Hanna Provotorov 6a Anu Maask
        Eliise Meho 6a Anu Maask
        Liisbeth Laiv 6b Anu Maask
        Lisete Stalkov 5a Anu Maask
        Kairi Kauts 5c Anu Maask
             
13 Võrumaa koolinoorte MV korvpallis kuni 9. kl. tüdrukud II Kertu Hordo 5b Merje Meemann
        Triin Hordo 7b Kristi Kuus
        Greta Liin 8b Anu Maask
        Ester Liira 8a Kristi Kuus
        Kerili Täht 8a Kristi Kuus
        Karmen Saar 8a Kristi Kuus
        Egle Liin 9b Kristi Kuus
        Krislin Kottisse 9b Kristi Kuus
             
14 ,,Tähelepanu, start!" maakondlik finaalvõistlus 2.-5.klass I Felicia Viitkin 2c Anu Maask
        Helena Kender 2c Anu Maask
        Mirtel Mõttus 2d Merje Meemann
        Romario Kallas 2a Anu Maask
    Sergo Rahu Soomets I etapp   Heigon Eomois 2a Anu Maask
        Martin Koppel 2b Anu Maask
        Loreen Kääpakaust 3b Kristi Kuus
        Mia Maria Palm 3b Kristi Kuus
        Janette Kottisse 3a Kristi Kuus
    Rasmus Põldma I etapp   Georg Vislapuu 3b Kristi Kuus
        Rico Klaanberg 3b Kristi Kuus
        Robert Luik 3b Kristi Kuus
        Marlee Mark 4b Kristi Kuus
        Lisette Teppo 4b Kristi Kuus
        Keiti Püvi 4c Merje Meemann
        Uku Udras 4a Kaidur Kukk
    Uko Thor Kund I etapp   Devin Šaduro 4b Kaidur Kukk
        Markus Saia 4b Kaidur Kukk
        Mairit Laanesaar 5a Anu Maask
        Kirke Viktoria Plaado 5b Merje Meemann
    Vanessa Viitkin I etapp   Miia Tillmann 5b Merje Meemann
        Lars Piirmann 5a Kaidur Kukk
        Markus Oja 5b Kaidur Kukk
        Karl Rehe 5b kaidur Kukk
             
15 Võrumaa koolinoorte murdmaasuusatamise MV TD 1km I Keiti Püvi 4c Merje Meemann
    PD 2km I Toni Andree Saarepuu 5a Kaidur Kukk
    PD 2km III Gregor Narusk 5b Kaidur Kukk
    PC 3km I Henri Kesa 7c Kaidur Kukk
    PC 3km II Lars Piirmann 5a Kaidur Kukk
    PC 3km III Olev Piirisild 7b Kaidur Kukk
    TB 3km III Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
             
16 Eesti koolispordi liidu murdmaasuusatamise MV 1.-5. kl 1km III Keiti Püvi 4c Merje Meemann
    1.-5. kl 2km II Toni Andree Saarepuu 5a Kaidur Kukk
    1.-5. kl 2km I Lars Piirmann 5a Kaidur Kukk
    1.-5. kl 2km III Markus Mäeuibo 5c Kaidur Kukk
    8.-9. kl 3km III Gerda Narusk 9b Kristi Kuus
    6.-7. kl 3 km I Henri Kesa 7c Kaidur Kukk
    6.-7. kl 3km II Olev Piirisild 7b Kaidur Kukk
             
17 Võrumaa koolinoorte 6.-9. klassi segavõrkpalli KV 6.-9 klass I Kätlin Käpa 9b Kristi Kuus
        Laura Kaur 9c Merje Meemann
        Lisette Mokrik 8c Anu Maask
        Salme Adeele Hollas 7d Merje Meemann
        Franco Taaber 9a Kaidur Kukk
        Henrich Tuvik 9a Kaidur Kukk
        Kristjan Peterson 9a Kaidur Kukk
        Markkus Väljak 8a Kaidur Kukk
             
18 Eesti Koolispordi Liidu MV 6-9 kl. saalihoki tüdrukud 6-9 kl. I Hanna Rästa 9a Kristi Kuus
        Linda Koreinik 9b Kristi Kuus
        Kätlin Käpa 9b Kristi Kuus
        Hanna Liina Kunnus 9a Kristi Kuus
        Cassandra Piirioja 9c Merje Meemann
        Inna Männik 9c Merje Meemann
             
19 Võrumaa koolinoorte murdmaajooksu Mv TD500m I Stella Kivi 5d Merje Meemann
    PD500m II Gregor Narusk 5b Kaidur Kukk
    TC500m II Salme Adeele Hollas 7d Kristi Kuus
    PC1000m I Markus Mäeuibo 5c Kaidur Kukk
    PC1000m II Marcus Mateo Meitern 5c Kaidur Kukk
    PC1000m III Markus Oja 5b Kaidur Kukk
    TB1000m II Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
    TB1000m III Meribel Meitern 7a Kristi Kuus
    PB2000m II Martin Peetrisoo   Kaidur Kukk
20 Võrumaa koolinoorte 4-5 kl. rahvastepallivõistlus 4-5 kl. II Toni Andree Saarepuu 5a Kaidur Kukk
        Lars Piirmann 5a Kaidur Kukk
        Mattias Saarepuu 4c Mario Oha
        Kairon Eomois 4c Mario Oha
        Ruuben Rannamägi 5b Kaidur Kukk
        Markus Oja 5b Kaidur Kukk
        Karl Rehe 5b Kaidur Kukk
        Markus Mäeuibo 5c Kaidur Kukk
21 FC Helios Võru maakonna koolinoorte jalgpalliturniir 4-6 kl. III Tony Trevor Tuul 5d Kristi Kuus
        Rico-Raien Ilves 5c Kaidur Kukk
        Markus Mäeuibo 5c Kaidur Kukk
        Karl Rehe 5b Kaidur Kukk
        Markus Oja 5b Kaidur Kukk
        Rico Rästa 6c Mario Oha
        Kert Sander Erik 6b Mario Oha
22 Võru maakonna kergejõustiku MV TB 60m tj. II Ester Liira 8a Kristi Kuus
    PB 60 m tj. II Henri Vink 6b Mario Oha
    PB ketas II Henri Vink 6b Mario Oha
    TC kõrgus I Miia Tillmann 5b Merje Meemann
      III Marie Kroon 5a Anu Maask
    TA kolmik II Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
    TC 60m II Marian Major 6a Anu Maask
    TB kaugush. I Emma Goos 7c Kristi Kuus
      II Marie Raudsepp 8b Anu Maask
    TB oda II Hanna Annus 7d Kristi Kuus
    PC pall III Markus Oja 5b Kaidur Kukk
    PC 60m II Edvin Erik 5b Kaidur Kukk
    PC 60m III Markus Oja 5b Kaidur Kukk
    TB ketas II Ester Liira 8a Kristi Kuus
    PB kuul III Jürgen Kottise 8a Kaidur Kukk
    TB 100m I Ester Liira 8a Kristi Kuus
      II Marie Raudsepp 8a Anu Maask
      III Emma Goos 7c Kristi Kuus
    PB kõrgus I Mattias Ilves 7a Mario Oha
    PB oda II Mattias Ilves 7a Mario Oha
      III Henri Vink 6b Mario Oha
    PA 200m III Rando Uustalu 9v Mario Oha
    PC 300m III Markus Matteo Meitern 5c Kaidur Kukk
    TA 800m II Sirelin Punt 9b Kristi Kuus
      III Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
    TB 800m I Meribel Meitern 7a Kristi Kuus
    PA 2600m I Martin Peetrisoo 8c Kaidur Kukk
    TA odavise II Kätlin Käpa 9b Kristi Kuus
    TA 100m III Sirelin Punt 9b Kristi Kuus
    TC kolmikhüpe II Kirke Viktoria Plaado 5b Merje Meemann
    PA kettaheide II Mihkel Märtin 9b Mario Oha
    TB kolmikhüpe II Hanna Annus 7d Kristi Kuus
    PC kolmikhüpe III Markus Mäeuibo 5c Kaidur Kukk
    PB kolmikhüpe II Tambet Johanson 7c Kaidur Kukk
      III Jürgen Pill 7c Kaidur Kukk
    TB 400m I Ester Liira 8a Kristi Kuus
      II Meribel Meitern 7a Kristi Kuus
    PB 400m III Joosep Põder 7b Kaidur Kukk
    PC 600m I Markus Mäeuibo 5c Kaidur Kukk
      III Marcus Matteo Meitern 5c Kaidur Kukk
    TA 1500m II Triinu Hausenberg 9c Merje Meemann
    TB 1500m I Meribel Meitern 7a Kristi Kuus
    PA 1500m I Martin Peetrisoo 8c Kaidur Kukk
             
23 Võru Maakonna 4.-5.kl. tütarlaste rahvastepalli MV 4.-5.klass III Kairi Kauts 5c Anu Maask
        Kirke Viktoria Plado 5b Merje Meemann
        Miia Tillmann 5b Merje Meemann
        Elisabeth Ivask 5b Merje Meemann
        Mairit Laanesaar 5a Anu Maask
        Lisette Stalkov 5a Anu Maask
        Heleriin Mikkelsaar 5c Anu Maask
        Liisa Viilukas 5c Anu Maask
             
24

Lõuna- Eesti regiooni kuni 6.kl. tütarlaste võrkpalli finaalvõistlus

  II Liisa Provotorov 6a Anu Maask
        Hanna Provotorov 6a Anu Maask
        Eliise Meho 6a Anu Maask
        Liisbeth Laiv 6b Anu Maask
        Lisette Stalkov 5a Anu Maask
        Kairi Kauts 5c Anu Maask
             
25 ,,Tähelepanu, start!" vabariiklik finaalvõistlus 2.-5.klass I Felicia Viitkin 2b Anu Maask
        Helena Kender 2b Anu Maask
        Mirtel Mõttus 2d Merje Meemann
        Romario Kallas 2a Anu Maask
        Heigon Eomois 2a Anu Maask
        Martin Koppel 2b Anu Maask
        Mia Maria Palm 3b Kristi Kuus
        Loreen Kääpakaust 3b Kristi Kuus
        Janette Kottisse 3a Anu Maask
        Rico Klaanberg 3b Kristi Kuus
        Georg Vislapuu 3b Kristi Kuus
        Robert Luik 3b Kristi Kuus
        Lisette Teppo 4b Kristi Kuus
        Keiti Püvi 4c Merje Meemann
        Kaija-Liisa Kuklane 4b Kristi Kuus
        Uku Udras 4a Kaidur Kukk
        Markus Saia 4b Kaidur Kukk
        Riko Mäeuibo 4a Kaidur Kukk
        Mairit Laanesaar 5a Anu Maask
        Kirke Viktoria Plaado 5b Merje Meemann
        Miia Tillmann 5b Merje Meemann
        Lars Piirmann 5a Kaidur Kukk
        Markus Oja 5b Kaidur Kukk
        Markus Mäeuibo 5c Kaidur Kukk