Olümpiaadid 2018/2019. õa

nr Olümpiaadi jms nimi Osaleja Klass Tulemus/koht Juhendaja
1 20. ajalooalaste uurimistööde võistlus Vabariigi Presidendi auhindadele "Vabadus" Martti Laanesaar 8.b III koht Helena Linnamäe
2 Maakonna vene keele olümpiaad 7. klass Jaana Koppel 7B I koht J. Kesselmann
3 Kreutzwaldile pühendatud maakondlik veebiviktoriin Helena Ploom 7.b III koht Kaider Vardja
4 Kreutzwaldile pühendatud maakondlik veebiviktoriin Jaana Koppel 7.b III koht Kaider Vardja
5 Maakonna matemaatika olümpiaad Roosmarii Räim 8.b III koht G. Koppel
6 Maakonna matemaatika olümpiaad Emma Joonas 9.b I koht A. Halapuu
7 Maakondlik 8. klasside inglise keele olümpiaad Hanna Annus 8d IV koht Hille Juss
8 Maakondlik 6.klasside inglise keele viktoriin Laura-Kendre Kõllamägi 6.d VI-VII koht Hille Juss
9 Maakondlik 6.klasside inglise keele viktoriin Stella Kivi 6.d VI-VII koht Hille Juss
10 Maakondlik 6.klasside inglise keele viktoriin Allan Veide 6.d VI-VII koht Hille Juss
11 Maakondlik bioloogiaolümpiaad Emma Goos 8.c I koht Merit Kund
12 Maakondlik bioloogiaolümpiaad Roosmarii Räim 8.b II koht Merit Kund
13 Maakondlik geograafiaolümpiaad Alarich Paas 9b I koht Ene Liivamägi
14 Betti Alverile pühendatud luulepäevad „Tuulelapsed“ (vabariiklik) Kogu klass (20 õpilast) 7.b klass Laureaat Kaider Vardja
15 Haridus- ja Teadusministeeriumi ettevõtlikkuskonkurss “Edu ja Tegu” (sotsiaalse ettevõtluse kategooria) (vabariiklik) Kogu klass (20 õpilast) 7.b klass I koht Kaider Vardja
16 Vabariiklik rahvaluuleolümpiaad (uurimistöö) Reio Vissel 7.b klass Parim uurimistöö (oma teemaplokis) Kaider Vardja, Avely Põder
17 Maakondlik kodunduse olümpiaad Kelly Filing 9b kl. III koht Ragna Meeliste
18 Võrumaa Keskraamatukogu omaloominguvõistlus Katrinka Josephine Savimägi 9.b I koht Raili Leesalu
19 Võrumaa Keskraamatukogu omaloominguvõistlus Uko Pärt Suurküla 6.a III koht Raili Leesalu
20 Võrumaa Keskraamatukogu omaloominguvõistlus Emma Joonas 9.b eripreemia Raili Leesalu
21 Võrumaa Keskraamatukogu omaloominguvõistlus Gloria Härmik 7.a eripreemia Raili Leesalu
22 Võrumaa Keskraamatukogu omaloominguvõistlus Maron Kuur 6.a eripreemia Raili Leesalu
23 Sten Roosi muinasjutuvõistlus Elen Alexandra Serikova 9.b auhind Raili Leesalu
24 Sten Roosi muinasjutuvõistlus Lara Johanna Luks 9.b auhind Raili Leesalu
25 Sten Roosi muinasjutuvõistlus Lisette Suik 6.a auhind Raili Leesalu
26 Maakondlik Tehnoloogia õpetuse olümpiaad Oskar Abel 8.b III koht Sander Breidaks
27 Maakondlik emakeeleolümpiaad Roosmarii Räim 8.b I koht Sirje Hüvato
28 Maakondlik emakeeleolümpiaad Erika Prihodko 8.b II-III koht Sirje Hüvato
29 Maakondlik 7.klasside ingliskeelne ristsõnavõistlus Oskar Olesk 7.b I koht Ere Tumm
30 Maakondlik 7.klasside ingliskeelne ristsõnavõistlus Aleksander Puolakainen 7.b I koht Ere Tumm
31 Eesti koolinoorte XVI mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor põhikoolide arvestuses Simona Raag 8.b I koht Ere Tumm
32 Eesti koolinoorte XVI mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor põhikoolide arvestuses Roosmarii Räim 8.b I koht Ere Tumm
33 Eesti koolinoorte XVI mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor põhikoolide arvestuses Aurora Musto 8.b I koht Ere Tumm
34 Eesti koolinoorte XVI mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor põhikoolide arvestuses Erika Prihodko 8.b I koht Ere Tumm
35 Maakondlik füüsikaolümpiaad Pintmann Karl-Jakop 9B 1. koht, kutsutud vabariiklikule voorule Valdo Kalling
36 Kreutzwaldile pühendatud maakondlik veebiviktoriin Marta Kivilo 6.b 1.koht Sirje Hüvato
37 Vabariiklik emakeeleolümpiaad Roosmarii Räim 8.b 3.koht Sirje Hüvato
38 Võro keele olümpiaad "Ütski tark ei sata taivast" Triin Hordo 8.b 2.koht Sirje Hüvato
39 Tooliteatri etluskonkurss Simona Raag 8.b eripreemia Sirje Hüvato
40 E.Niiduga Midrimaal"-etluskonkurss Annabel Allas 6.b laureaat Sirje Hüvato
41 Vabariiklik raamatuarvustustekonkurss"Ulakass" Erika Prihodko 8.b 1.koht Sirje Hüvato
42 Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakond Kirjandusmäng Kadi Goos, Nora-Loreen Ossip, Emma Pauline Sissas 4.c 2. koht Kristel Kons, Pilvi Saarma
43 Võrumaa Keskraamatukogu lasteosakond lugemisvõistlus "Kus hundist räägitakse" Nora-Loreen Ossip 4.c 3.koht Pilvi Saarma, Kristel Kons
44 Võru maakondlik kunstiolümpiaad Deili Post 9.c I koht Aire Perk
45 Vabariiklik kunstiolümpiaad Deili Post 9.c 29.koht Aire Perk
46 Liivide ja liiviliku loomingu etluskonkurss Lisete Ilves 2.b Liivi Muuseumi eripreemia, I koht maakonnas Liia Toomas
47 "E.Niiduga Midrimaal" etluskonkurss Kärt-Getter Rest 2.b laureaat Liia Toomas
48 “Eesti koolilaste metsapostkaart 2018” konkurss Emily Ethel Meldre 2.b avaldati metsapostkaartide komplektis Liia Toomas
49 Maakondlik ühiskonnaõpetuse olümpiaad Annabel Allas 6b 2. koht Katre Rünk
50 20. vabariiklik ajalooalaste uurimistööde võistlus presidendi auhindadele Roosmarii Räim 8b raamatupreemia Katre Rünk
51 Maakondlik 8. klasside inglise keele olümpiaad Erika Prihodko 8b 1.-3. koht Tiia Raag
52 Maakondlik 8. klasside inglise keele olümpiaad Simona Raag 8b 1.-3. koht Tiia Raag
53 Maakondlik saksakeelsete esitluste konkurss Tanel Rainhard Jõgi 9.c 1. - 3. koht Lembit Linnamäe
54 Maakondlik emakeeleolümpiaad Gerda Aire Jahu 9.a 2. koht 9. klde arvestuses Ülle Tamm
55 Maakondlik emakeeleolümpiaad Emma Goos 8.c 7. koht  
56 Maakondlik keemiaolümpiaad Emma Joonas 9b I-II koht Kaire Jakobson
57 “Eesti koolilaste metsapostkaart 2018” konkurss Kaija-Liisa Kuklane 5.b avaldati metsapostkaartide komplektis Aire Perk
58 “Eesti koolilaste metsapostkaart 2018” konkurss Marta Joonas 6.b avaldati metsapostkaartide komplektis Aire Perk
59 FLL 2019 Orbiidile! Kagu-Eesti eelvoor Karl Jakop Pintmann 9.b 1. koht robotimängus Evi Tarro, Ene Moppel
60 FLL 2019 Orbiidile! Kagu-Eesti eelvoor Rogert Hollo 7.a 1. koht robotimängus Evi Tarro, Ene Moppel
61 FLL 2019 Orbiidile! Kagu-Eesti eelvoor Uku Udras 5.a 1. koht robotimängus Evi Tarro, Ene Moppel
62 FLL 2019 Orbiidile! Kagu-Eesti eelvoor Renee Veisveer 5.b 1. koht robotimängus Evi Tarro, Ene Moppel
63 FLL 2019 Orbiidile! Kagu-Eesti eelvoor Helir Hoop 3.b 1. koht robotimängus Evi Tarro, Ene Moppel
64 Õpilaste teadustööde riiklik konkurss Reio Vissel 7.b klass Eesti Keele Instituudi eripreemia Kaider Vardja, Avely Põder
65 20. vabariiklik ajalooalaste uurimistööde võistlus presidendi auhindadele Reio Vissel 7.b klass raamatupreemia Kaider Vardja, Avely Põder
66 Betti Alverile pühendatud luulepäevad „Tuulelapsed“ (vabariiklik) Oskar Olesk 7.b klass näitlejapreemia Kaider Vardja
67 Maakondlik 6. klasside saksa keele võistlus Kaisa Kangur 6.b klass 2. koht Kersti Kaljuvee
68 Maakondlik 6. klasside saksa keele võistlus Gregor Narusk 6. b klass 2, koht Kersti Kaljuvee
69 Maakondlik 6. klasside saksa keele võistlus Marta Joonas 6. b klass 2. koht Kersti Kaljuvee
70 Maakondlik 6. klasside saksa keele võistlus Eleri Jõgi 6. b klass 2. koht Kersti Kaljuvee
71 RoboOlümpia2019 Gervin Pettai, Erki Sten Kärg, Eleriin Rehemets, Kaider Heistonen, Oliver Kuldmets 6., 7. v eriauhind Pilvi Saarma
72 Maakondlik saksa k olümpiaad 6.klassidele " Stationen" Lola Väljan, Stelle Marie Ploom, Alisa Kirillova 6.klass IV koht Eva Aader
73 Maakondlik saksa k olümpiaad 6.klassidele " Stationen" Markus Mäeubo, Lisette Suik, Robin Põldsaar 6.klass V koht Eva Aader
74 Võrumaa parim sudoku koolivõistkond Anna-Maria Säre 5.c I koht Galina Koppel
75 Võrumaa parim sudoku koolivõistkond Krettel Klaus 6.b I koht Aivar Halapuu
76 Võrumaa parim sudoku koolivõistkond Laura Emilia Jõgi 7.b I koht Leili Sõmer
77 Võrumaa parim sudoku koolivõistkond Triin Hordo 8.b I koht Galina Koppel
78 Võrumaa parim sudoku koolivõistkond Greta Liin 9.b I koht Aivar Halapuu
79 Võrumaa parim sudoku koolivõistkond Marten Koop 5.a III koht Aivar Halapuu
80 Võrumaa parim sudoku koolivõistkond Kertu Hordo 6.b III koht Aivar Halapuu
81 Võrumaa parim sudoku koolivõistkond Gloria Härmik 7.a III koht Galina Koppel
82 Võrumaa parim sudoku koolivõistkond Kertu Kalkun 8.d III koht Blanca Punt
83 Võrumaa parim sudoku koolivõistkond Beti Laasi 9.a III koht Leili Sõmer
84 Üleriigiline robootikavõistlus RoboMiku Lahing 2019 (iseehitatud robotite joonejärgimise võistlus) Kaspar Mill 8.b I koht Lembit Pähnapuu, Arvi Pihus , Jaanus Mill
85 Vabariiklik robootikavõistlus RoboMiku Lahing 2019 (mBot joonejärgimise võistlus) Kaspar Mill 8.b III koht Lembit Pähnapuu, Arvi Pihus , Jaanus Mill
86 Kreutzwaldile pühendatud maakondlik veebiviktoriin Kert Raudnõmm 8.a I koht  
87 Maakondlik 6.klasside inglise keele viktoriin Krettel Klaus 6b 6-7. koht Tiia Raag
88 Maakondlik 6.klasside inglise keele viktoriin Kert Tammesoo 6b 6-7. koht Tiia Raag
89 Maakondlik 6.klasside inglise keele viktoriin Norah Elisabeth Ratas 6b 6-7. koht Tiia Raag
90 Võrumaa robootikapäev 2019 Nora-Loreen Ossip 4.c karikas "Koosõppimise meister" Evi Tarro
91 Võrumaa robootikapäev 2019 Emma Pauline Sissas 4.c karikas "Koosõppimise meister" Evi Tarro
92 Võrumaa robootikapäev 2019 Uku Udras 5.a 1. koht FLL robotimängus Evi Tarro
93 Võrumaa robootikapäev 2019 Richard Zeno 6.a 1. koht FLL robotimängus Evi Tarro
94 Võru Roboti Tsõõr Kaspar Mill 8.b 1. koht joonejärgimise võistluses Lembit Pähnapuu (Võrumaa Kutsehariduskeskus)