Konsultatsioon ja järelvastamine

Nimi Konsultatsioon Järelvastamine
Eva Aader neljapäeval 7. tund kokkuleppel
Tiia Allas kokkuleppel kokkuleppel
Riina Antson teisipäeval kolmapäeval
Erja Arop teisipäeval 14.00 teisipäeval 14.45
Raul Auksmann kolmapäeval 7. tund kolmapäeval 7. tund
Sander Breidaks neljapäeval 14.00 neljapäeval 14.00
Aivar Halapuu esmaspäeval ja teisipäeval 6.-8. tund neljapäeval 6.-8. tund
Sirje Hüvato kokkuleppel kolmapäeval 14.00 kokkuleppel kolmapäeval 14.00
Kaire Jakobson kokkuleppel kolmapäeval kl 14.00 kokkuleppel kolmapäeval kl 14.00
Eve Jurask kokkuleppel 6. tund kokkuleppel kokkuleppel 6. tund kokkuleppel
Hille Juss teisipäeval, neljapäeval 7. tund teisipäeval kl 13.50
Kersti Kaljuvee kokkuleppel teisipäeval kokkuleppel teisipäeval
Valdo Kalling kolmapäeval 8. tund, esmaspäeval peale 6. tundi kolmapäeval 8. tund, esmaspäeval peale 6. tundi
Ene Kattai kokkuleppel esmaspäeval peale 6. tundi kokkuleppel esmaspäeval peale 6. tundi
Jelena Kesselmann kokkuleppel esmaspäeval peale 6. tundi kokkuleppel esmaspäeval peale 6. tundi
Valve Konksi kokkuleppel kokkuleppel
Merle Kons kolmapäeval 14.00-16.00 kolmapäeval 14.00-16.00
Galina Koppel kolmapäeval 14.00-16.00 kolmapäeval 14.00-16.00
Kersti Kukk kokkuleppel kokkuleppel
Merit Kund kokkuleppel kolmapäeval 14.00 kokkuleppel kolmapäeval 14.00
Kaja Kunz kokkuleppel kokkuleppel
Kristi Kuus kokkuleppel kokkuleppel
Aigi Laine kokkuleppel kokkuleppel
Raili Leesalu kokkuleppel kokkuleppel
Lembit Linnamäe kokkuleppel kokkuleppel
Anu Maask kokkuleppel kokkuleppel
Ragna Meeliste kokkuleppel neljapäeval 14.00 kokkuleppel neljapäeval 14.00
Merje Meemann kokkuleppel kokkuleppel
Maia Mikk igal hommikul 7.15 igal hommikul 7.15
Ene Moppel kokkuleppel kokkuleppel
Veera Olesk kokkuleppel või esmaspäeval 13.00 kokkuleppel või esmaspäeval 13.00
Kadri Paulus kokkuleppel kokkuleppel
Aire Perk kokkuleppel E, T, N, R kell 15.00 kokkuleppel E, T, N, R kell 15.00
Blanca Punt kokkuleppel reedel peale 6. tundi kokkuleppel reedel peale 6. tundi
Marju Purge esmaspäeval 14.00 kokkuleppel
Tiia Raag esmaspäeval 14.00 kokkuleppel
Jane Reiljan kokkuleppel kokkuleppel
Reelika Reiljan kokkuleppel kokkuleppel
Katre Rünk teisipäeval 8.-9. tund teisipäeval 8.-9. tund
Helle Ruusmaa kokkuleppel reedel 7. tund teisipäeval 8. tund
Marju Sarapuu esmaspäeval 14.00 esmaspäeval 14.00 kab B18
Leili Sõmer esmaspäeval 7. tund kolmapäeval 7.tund
Reet Suss kokkuleppel teisipäeval 12.00 kokkuleppel teisipäeval 12.00
Ülle Tamm neljapäeval 14.00 kokkuleppel esmaspäeval 14.00
Liia Toomas kokkuleppel kolmapäeval 14.00 kokkuleppel kolmapäeval
Ere Tumm kokkuleppel teisipäeval 14.00 kokkuleppel teisipäeval 14.00
Triinu Uibo kokkuleppel neljapäeval 13.00 kokkuleppel neljapäeval 13.00
Juta Vaher kokkuleppel esmaspäeval 12.00 kokkuleppel esmaspäeval 12.00
Silvia Valdmann esmaspäeval 7. tund kokkuleppel iga päev
Maiu Vislapuu neljapäeval 6. ja 7. tund neljapäeval 6. ja 7. tund