Võru Kreutzwaldi Kooli õpilasfirma Raks osales Võrumaa meenekonkursil

Raks

Võrumaa arenduskeskuse välja kuulutatud Võru maakonna meenekonkursil saavutas õpilasfirma Raks eripreemia. Konkursil osaleti puuvurriga. Vurr on valmis meisterdatud Haanja looduspargist pärit pihlakapuust, mis oli 2017. aastal tormi käes murdunud. Õpilasfirma liikmete sõnul sümboliseerib vurritamine järjepidevat ja igavest liikumist.

Tulevikus on ettevõtlikel poistel plaanis tootma hakata võtmehoidjad, mida hakatakse valmistama puidujäägist, mis jääb vurritegemisest üle.

Konkurss "Kauneim jõulukuusk 2018"
11.12.2018
8. detsembril toimus Võru Kandle aias Talvefestivali raames konkurss “Kauneim jõulukuusk 2018”.  Võru Kreutzwaldi Koolist olid kuuske kaunistamas… Loe edasi
Õpilasfirmade laat "Üle piiri turundus"