Vabariiklikul ajalooalaste tööde võistlusel olid edukad meie kooli 8.a klassi tütarlapsed.

Ülle Tamm

Beti Laasi töö "Eesti keele õppimisest Võru ja Narva kooli 8. klassis" sai 4. koha, Ester Liira uurimus "Rammuka küla ajalugu ja tänapäev" 6. koha. Mõlemaid õpilasi juhendas õpetaja Ülle Tamm (fotol).

Ann Kuke ja Gerda  Aire Jahu töö sai raamatupreemia (juhendaja õpetaja Katre Rünk).

Helkuriaeg kestab
13.02.2019
Veebruaris ja märtsis seisab  helkuripuu taas kooli fuajees, et tuletada õpilastele ja õpetajatele jätkuvalt meelde helkuri kandmist pimedal ajal. … Loe edasi
Eesti koolilaste metsapostkaardid
12.02.2019
16. Eesti koolilaste metsapostkaardi konkursile "Pühad metsas" saadeti 3487 metsapostkaarti ligi 200 erinevast haridusasutusest üle Eesti. Kõigi… Loe edasi
Robotimängu võitis Võru Kreutzwaldi Kool
04.02.2019
2. veebruaril toimus Parksepa Keskkoolis FLL Kagu-Eesti eelvoor. Robotimängu võistluse võitis Võru Kreutzwaldi Kooli võistkond.