Rahatarkuse tund Tallinnas

Rahatarkuse päev

31. mail toimus üle-eestiline rahatarkuse tund, mis toimus otseülekandena Tallinnast SEB peakontorist. Tunnis räägiti ja jagati teadmisi sellest, kuidas eesmärke seades ja arukalt rahaasju planeerides saada edukaks.

Üritusest võtsid osa Karl Vilhelm Valter („Rakett 69“ eelmise hooaja võitja), Investeerimisklubi eestvedaja Marko Oolo ning Euroopa rahatarkuse viktoriini Eesti finaali võitjameeskond.

Võru Kreutzwaldi Kooli 7.c klass ei pidanud tundi otseülekandena arvutiekraanilt jälgima, sest nemad said kutse Tallinna rahatarkuse päevale. Meie õpilased saavutasid rahatarkuse viktoriinil 7. klasside arvestuses vabariigis esikoha.

Kohapeal toimus kaks lõbusat Kahooti viktoriini, kus meie õpilasi saatis edu:
• osavõtvaid koole tutvustavas viktoriinis saavutas tütarlastest koosnev võistkond (Emma Goos, Heleen Hansberg ja Kaisa Kriisa) 1. koha;
• rahatarkuse viktoriinis noormeeste võistkond (Rihard Needo, Mattias Prants ning Tambet Johanson) 3. koha.
 Oli vahva ja hariv päev, mis oli täis finants- ja majandusalaseid teadmisi.

Rahatarkuse tundi vaata järgi siit: video

Konkurss "Kauneim jõulukuusk 2018"
11.12.2018
8. detsembril toimus Võru Kandle aias Talvefestivali raames konkurss “Kauneim jõulukuusk 2018”.  Võru Kreutzwaldi Koolist olid kuuske kaunistamas… Loe edasi