Kanna helkurit ja tee end nähtavaks!

helkuripuu

Autor: Emily Ethel Meldre (2.b klassi õpilane)

Õhtud on pimedad ja kätte on jõudnud aeg, kus on vaja kanda helkureid. Pimedal ajal autoga sõites või tänaval kõndides olen märganud, et paljud jalakäijad ei kanna helkureid. Sellepärast arvan, et Võru linnas peab olema helkuripuu. Möödunud aastal seisis helkuripuu Võru Kesklinna pargis ja Maksimarketis. Seekord rändab helkuripuu rohkem. Ta reisib Võru linna koolides ja asutustes.

Alates 12. oktoobrist seisab puu Võru Kreutzwaldi Koolis ja peagi liigub edasi muusikakooli. Helkuripuu jääb rändama oktoobrist aprillini.

Helkuripuu on saanud juba lahkelt jagada helkureid. Aitäh Võru Linnavalitsusele, Riigikogu liikmele Liina Kersnale ning kõikidele neile, kes on hoolt kandnud, et helkuripuul jätkuks helkureid!

Kui sa kõnnid tänaval ja avastad, et helkur jäi koju, võta see julgesti helkuripuult!

Kui sul on helkureid üle ja sa neid ei vaja, too need helkuripuule!

Kanna helkurit ja tee end nähtavaks!

Võru Kreutzwaldi Kooli sünnipäev
11.01.2019
Täna 11. jaanuaril pidasid Võru Kreutzwaldi Kooli töötajad ja õpilased kooli neljandat sünnipäeva.  Fotod: siin
Kuperjanovi JVP joonistusvõistluse tulemused