Aprillikuus toimusid maakondlikud ja üleriigilised etlusvõistlused

01.01.18

XXXI vendade Liivide ja liiviliku loomingu etlusvõistluse maakonnavoorul saavutas I koha Lisete Ilves 2.b klassist.

Ta esindas Võrumaad üleriigilisel etlusvõistlusel Alatskivil, kus pälvis Liivi Muuseumi preemia luuletuse ja proosapala esitamise eest.

Ellen Niiduga Midrimaal” etlusvõistluse maakonnavoorul saavutasid laureaaditiitli Kärt-Getter Rest 2.b klassist ja Annabel Allas 6.b klassist.

Nad esindasid Võrumaad Tapa Gümnaasiumis toimunud üleriigilisel etlusvõistlusel “ Ellen Niiduga Midrimaal”.

ER65 „BioAware"
18.06.2019
"Bioloogilise mitmekesisuse parandamine ja teadlikkuse suurendamine keskkonnakaitse vajalikkusest Eesti-Vene piiriäärsetel aladel".  (Improving… Loe edasi
Lõppes lugemisprojekt “Meie Väike Raamatukogu”