18. aprill on karjääripäev

Karjääripäev

KARJÄÄRIPÄEVA KAVA 18.04.2019

 

 
  1. TUND

      9.00 - 9.30

2. TUND

 9.40 - 10.10

3. TUND

 10.30 - 11.00

4. TUND

11.10 - 11.40

1.A

R. Antson

Raamatukogu

Arvutiklass

Kantselei

Arstikabinet

1.B

R. Suss

Arstikabinet

Raamatukogu

Arvutiklass

Kantselei

1.C

K. Kikkas

Kantselei

Arstikabinet

Raamatukogu

Arvutiklass

1.D

L. Kuzenko

M. Pihus

Arvutiklass

Kantselei

Arstikabinet

Raamatukogu

 

 

8.30

9.30

10.30

11.30

2.A

T. Uibo

J. Reiljan

Maksu - ja Tolliamet

 

Võrusoo katlamaja

 

   

2.B

L.T oomas

R. Meeliste

Võrusoo katlamaja

 

Maksu - ja Tolliamet

 

   

2.C

M. Sarapuu

J. Vellak

   

Maksu - ja Tolliamet

 

Võrusoo katlamaja

 

2.D

M. Paju

A. Viks

   

Võrusoo katlamaja

 

Maksu - ja Tolliamet

 

3. A

E.Jurask

S.Yavnashan

Nauta MV OÜ (Niidu 3) kell 9.00

3.B

E. Moppel

T. Raag

OÜ Abris kell 9.00

3.C, 3. v

M. Mikk

S. Künnapuu

Võru Vesi kell 9.00

3.D

V. Konksi

S. Breidaks

Võru Vesi kell 10.30


 

4. A

A. Laine

H. Linnamäe

Võru politseimaja kell 9.00 - 10.30

4. B

M.Vislapuu

E.Arop

Võru politseimaja kell 10.30 - 12.00

4. C

P.Saarma

I.Laatsit

Võru politseimaja kell 12.00 - 13.30


 

5.A, 5.v

K. Kunz

S.Valdmann

A.Halapuu

Kuperjanovi JVP (kaasa isikut tõendav dokument), kell 9.30 - 11.30

5.B

M. Kund

Kaidur Kukk

Kuperjanovi JVP(kaasa isikut tõendav dokument), kell 9.30 - 11.30

5.C

K. Jakobson

M. Oha

Kuperjanovi JVP (kaasa isikut tõendav dokument), kell 9.30 - 11.30


 

6.A, 6.l

R. Leesalu

V. Olesk

Lõuna - Eesti Haigla AS, kell 10.00 - 12.00

6.B

K. Paulus

H. Ruusmaa

Lõuna - Eesti Haigla AS, kell 10.00 - 12.00l

6.C, 6.v

E. Kattai

Lõuna - Eesti Haigla AS, kell 10.00 - 12.00

6.D

H. Juss

A. Perk

Lõuna - Eesti Haigla AS, kell 10.00 - 12.00


 

7.A

L. Sõmer

K. Kaljuvee

Eesti Töötukassa Võrumaa osakond + külalisesinejad Anti Saarepuu ja Melany-Regle Langus (kooli aula). 8.30 - 9.30; 10.00 - 10.45; 10.55 - 11.40 (algusaeg täpne, teised ajad orienteeruvad)

7.B

J. Kesselmann

Eesti Töötukassa Võrumaa osakond + külalisesinejad Anti Saarepuu ja Melany-Regle Langus (kooli aula). 8.30 - 9.30; 10.00 - 10.45; 10.55 - 11.40 (algusaeg täpne, teised ajad orienteeruvad)

7.C

M. Meemann

E. Saaron

Eesti Töötukassa Võrumaa osakond + külalisesinejad  Anti Saarepuu ja Melany-Regle Langus (kooli aula). 8.30 - 9.30; 10.00 - 10.45; 10.55 - 11.40 (algusaeg täpne, teised ajad orienteeruvad)


 

8.A

L. Orro

V. Kalling

Võrumaa Kutsehariduskeskuse külastus kell 10.05

8.B

E.Tumm

S. Hüvato

Võrumaa Kutsehariduskeskuse külastus kell 10.05

8.C

B. Punt

K. Kuus

Võrumaa Kutsehariduskeskuse külastus kell 10.05

8.D

Ü. Tamm

M. Piiroja

Võrumaa Kutsehariduskeskuse külastus kell 10.05


 

9.A

E. Aader

K. Rünk

Võru Linnavalitsus 9.00 - 9.45, Sixten Sild

Võru vald 10.15 - 11.00, Inga Leelanss

Võrumaa Arenduskeskus SA 11.30 - 12.30, Tiia Allas

9.B

M. Purge

R. Reiljan

Võrumaa Arenduskeskus SA 9.00 - 10.00, Tiia Allas

Võru Linnavalitsus 10.15 - 11.00, Sixten Sild

Võru vald 11.30 - 12.15, Inga Leelanss

9.C

G. Koppel

Võru vald 9.00 - 9.45, Inga Leelanss

Võrumaa Arenduskeskus SA 10.15 - 11.15, Tiia Allas

Võru Linnavalitsus 11.30 - 12.15, Sixten Sild


Viimased uudised

Võru keele päev
11.11.2019
1.b klass õppis nädalapäevi ja kuid võru keeles, uuris võro keelset Tähekest ja lahendas ristsõna ning mõistatas mõistatusi. Koos vaadati ka Jänku-… Loe edasi
Õppeprogramm "Kalad"
01.11.2019
3. klasside õpilased osalesid õppeprogrammis "Kalad". Programmi eesmärk oli õppida tundma kalade sise- ja välisehitust, kalade mitmekesisust,… Loe edasi
Võrumaa pikamaajooksude sarja aktiivsem kool
25.10.2019
Oleme Võrumaa pikamaajooksude sarja aktiivsem kool. Suur aitäh Võru Kreutzwaldi Kooli jooksjatele.