1. klasside nimekirjad

1.klass
  1. a klass Riina Antson
     
1. Erik Eliis
2.  Ilves Robin
3. Ivan Sofi Ivanka
4. Jürgenson Silver
5. Kangro Dairon
6. Kangru Mirjam
7. Kamber Mirell
8. Kamberg Kaisa
9. Kiš Andri
10. Koor Marie
11. Kuusing Johanna
12. Lakur Eliise
13. Lepp Sebastian
14. Maasik Mirtel
15. Mõttus Aron Aare
16. Nassar Alicia
17. Olesk Roger
18. Pihus Patrik
19. Poola Berit
20. Rannamägi Ruto
21. Saaron Mathias
22. Sissas Paul-Jonathan
23. Tiidu Kermo
24. Tuvikene Jasmin

 

  1. b klass Reet Suss
     
1. Baumann Melani
2. Kõiv Anett
3. Mõttus Marten
4. Männiste Keron
5. Nool Kristofer
6. Paju Erich
7. Põldmaa Lisandra
8. Räbovõitra Kerstin
9. Saia Marian
10. Saksjaak Kert
11. Selgis Katri Liisa
12. Suitsik Merilyn
13. Sults Kenor
14. Suve Lisandra
15. Tammur Devin
16. Thealane Lisanna
17. Thealane Marten
18. Tasso Anete
19. Tuul Tommy-Morgan
20. Varik Lisanna
21. Vähi Rihard

 

  1.c klass Kaie Kikkas
     
1. Abel Oliver
2. Dolenko Joss
3. Härm Daniel
4. Indermitte Martin
5. Johanson Markus
6. Kala Arlete
7. Kaldo Patrick Lucas 
8. Kangur Dominic
9. Kirillova Loora-Rebeka
10. Klaanberg Mia-Marleen
11. Kommer Lene
12. Kuhlberg Ramon
13. Lauri Kristelle Annemarri
14. Leheste Annabell
15. Mark Lauree
16. Müürsepp Kratmar
17. Prijateleva Katrin
18. Puura Briana
19. Pärnaste Johanna
20. Räim Emiilia
21. Siilbaum Isabel
22. Siilbaum Karola
23. Sikk Emma
24. Vahtra Eerik

 


Viimased uudised

Ääri-veeri ProgeTiiger
15.11.2018
14. novembril toimus Võru Kreutzwaldi Koolis ProgeTiigri Võru-Valga-Põlvamaa piirkondlik õpilasüritus "Ääri-veeri ProgeTiiger". Osales üle 200… Loe edasi
TERE Miniliiga võistlussari
13.11.2018
Noormeeste hooaja teine TERE Miniliiga võistlussarja etapp toimus laupäeval 10.11.18 Raasikul, Raasiku spordihoones. Võistlustel osalesid 2008. a.… Loe edasi
Meie kooli oma helkuripuu
09.11.2018
Emily Ethel, 2.b klass Mul on hea meel teatada, et minu issi tegi meie koolile oma helkuripuu. See tuletab meile meelde,et pimedal ajal tuleb kanda… Loe edasi