Vilistlaste kokkutulek

Toimumise aeg
Tase6

Võru I Põhikooli, Võrusoo Põhikooli, Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumi ja Võru Kreutzwaldi Kooli vilistlased ja endised töötajad!

Vilistlaste kokkutulekule on oodatud:
• Võru I Põhikooli vilistlased ja kõik, kes on lõpetanud Võru Linna I Segaalgkooli, Võru I 7-kl Kooli, Võru I 8-kl Kooli, Võru I 9-kl Kooli;
• Võrusoo Põhikooli vilistlased ja kõik, kes on lõpetanud Võru 6-kl Algkooli, Võru III Mittetäieliku Keskkooli, Võru II 8-kl Kooli;
• Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumi vilistlased ja kõik, kes on lõpetanud Fr.R.Kreutzwaldi nim. Võru 1. Keskkooli. Samuti on kokkutulekule oodatud ka antud koolide põhikooli lõpetajad;
• Võru Kreutzwaldi Kooli vilistlased.

Vilistlaste kokkutulek 20. oktoobril 2018

Ajakava:
12.00 - algab registreerimine Võru Kreutzwaldi Koolis (Kooli 7, Võru)
12.00 - 15.00 vilistlastele avatud Võru Gümnaasium (Seminari 1, Võru)
12.00-15.00 Võru Kreutzwaldi Kooli aulas näitus ,,Võru I Keskkooli ja Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumi spordielu aastani 2015"
12.00 - 16.00 Võru Kreutzwaldi Kooli sööklas ootab vilistlasi koolilõuna
15.00 Ilmar Reimani mälestuspingi avamine Võru Kreutzwaldi Kooli juures
16.00 pidulik kontsert-aktus Võru Kandles
18.00 Võru Kreutzwaldi Koolis avatud klassiruumid lendude koosviibimiseks
19.00 - 24.00 vilistlaspidu Võru Kreutzwaldi Koolis - tantsuks ansambel Nukker Kukeke ning DJ Keven K, avatud kohvikud
19.00 võimalus klassidel ja lendudel koolimajas pildistada

Osavõtumaks 15 eurot kanda SA Võru Kreutzwaldi Kooli Fondi arveldusarvele SEB Pank EE541010402018150006 hiljemalt 12. oktoobriks. Makse selgitusse märkida lõpetatud kooli nimi, vilistlaste nimi, lõpetamise aasta ja/või lennu number. Endistel töötajatel märkida amet, kooli nimi. 20. oktoobril kohapeal tasudes osavõtumaks 20 eurot.

Koolide kokkutuleku pildistamisest:

- pildistamise algus 19.00
- pildistatakse kuni 24.00-ni
- kuni 22.00 pildistatud fotod saab samal õhtul kätte.
- Foto suurus 15x21 ja hind 3 €  / teisi suuruseid segaduste ärahoidmiseks ei tee/
- kõikidele fotodele lisame sama teksti „Koolide kokkutulek Võrus 2018“
- klasside/lendude pildistamisel soovitavalt maksta kõigi eest korraga, mitte ühekaupa, et säästa aega. Selleks palume lendudel või gruppidel koguda grupifoto raha pildistamisele tulles kokku.
- Fotode kättesaamise aeg samal õhtul sõltub sellest, kui palju on pildistamist ja kui kiiresti sujub.
- Kui ei jõuta ära oodata fotode valmimist samal õhtul, saab hilisemalt fotod kätte Fotokeskusest või saadame postiga.
- Fotograaf Jüri Kuusk