Spordivõistluste tulemused 2016/2017. õa

nr Võistluse nimi Ala/vanuseklass Koht Osaleja nimi Klass Juhendaja
             
1 Võrumaa koolinoorte meistrivõistlused jalgpallis 6.-9. klasside tüdrukud I Kristina Dellmann 7b Anu Maask
      I Hanna Rästa 8a Kristi Kuus
      I Gerda Narusk 8b Kristi Kuus
      I Kätlin Käpa 8b Kristi Kuus
      I Triinu Hausenberg 8b Merje Meemann
      I Inna Männik 8c Merje Meemann
      I Linda Koreinik 8b Kristi Kuus
      I Rahel-Ariel Kaur 9b Anu Maask
      I Emili Aher 9b Anu Maask
2 Võrumaa koolinoorte teatejooksude MV C vanuseklassi pendelteatejooks II Marie Raudsepp 7b Anu Maask
      II Emma Raudsepp 7b Anu Maask
      II Ester Liira 7a Kristi Kuus
      II Hanna Annus 6d Kristi Kuus
      II Emma Goos 6c Kristi Kuus
      II Mattias Ilves 6a Mario Oha
      II Hendrik Mändik 7b Mario Oha
      II Henri Vink 5b Mario Oha
      II Martin Lõhmus 7b Mario Oha
      II Jürgen Pill 6c Kaidur Kukk
    TC 4X400m teatejooks II Marie Raudsepp 7b Anu Maask
      II Stella Troska 4d Merje Meemann
      II Ester Liira 7a Kristi Kuus
      II Hanna Annus 6d Kristi Kuus
    TB 4X100m teatejooks III Sirelin Punt 8b Kristi Kuus
      III Gerda Narusk 8b Kristi Kuus
      III Triinu Hausenberg 8c Merje Meemann
      III Maris Huik 9a Anu Maask
    PB 4X100m teatejooks II Aleksander Kureyko 9d Kaidur Kukk
      II Joel Teras 9c Kaidur Kukk
      II Taavi Tamm 9c Kaidur Kukk
      II Karl Daniel Park 8b Mario Oha
    TB väike rootsi teatejooks II Sirelin Punt 8b Kristi Kuus
      II Gerda Narusk 8b Kristi Kuus
      II Triinu Hausenberg 8c Merje Meemann
      II Maris Huik 9a Anu Maask
    PB väike rootsi teatejooks I Aleksander Kureyko 9d Kaidur Kukk
      I Joel Teras 9c Kaidur Kukk
      I Taavi Tamm 9c Kaidur Kukk
      I Hando Allmann 9b Kaidur Kukk
3 Võrumaa koolinoorte võrkpalli karikavõistlused N-liiga 6.-9. klassi poisid ja türdukud I Harry Lusbo 9b Kaidur Kukk
      I Henrich Tuvik 8a 8a Kaidur Kukk
      I Kätlin Käpa 8b Kristi Kuus
      I Linda Koreinik 8b Kristi Kuus
      I Laura Kaur 8c Merje Meemann
      I Rahel-Ariel Kaur 9b Anu Maask
      I Emili Aher 9b Anu Maask
4 Võrumaa koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused PC I Jürgen Pill 6c Kaidur Kukk
    PC II Olev Piirisild 6b Kaidur Kukk
    PB II Hanno-Laur Kunnus 8a Kaidur Kukk
    PB III Janar Saks 8c Mario Oha
5 Võrumaa koolinoorte sügisene murdmaajooks PD500m II Markus Oja 4b Kaidur Kukk
    PD500m III Sten-Jörgen Leis 5c Mario Oha
    TC1000m III Alla Denissova 6b Kristi Kuus
    PC1000m III Martin Lõhmus 7b Mario Oha
    TB1000m III Triinu Hausenberg 8c Merje Meemann
    PB2000m II Hando Allmann 9b Kaidur Kukk
    PB2000m III Karl Sebastian Dremljuga 9b Kaidur Kukk
6 Võrumaa koolinoorte võrkpalli karikavõistlused M-liiga 6.-9. klassi poisid ja tüdrukud III Kristjan Peterson 8a Kaidur Kukk
      III Franco Taaber 8a Kaidur Kukk
      III Vairo Eomois 6c Kaidur Kukk
      III Randel Johannes Reeder 6b Kaidur Kukk
      III Lisette Mokrik 7c Anu Maask
      III Anne-Mai Pihlap 7c Anu Maask
      III Inna Männik 8c Merje Meemann
      III Salme Adeele Hollas 6d Kristi Kuus
             
7 ,,Tähelepanu, start!" maakondlikud võistlused I etapp 2.-5. klassid I Loreen Kääpakaust 2b Kristi Kuus
      I Mia Maria Palm 2b Kristi Kuus
      I Janette Kottisse 2a Kristi Kuus
      I Karl Markus Janno 2b Kristi Kuus
      I Rico Klaanberg 2b Kristi Kuus
      I Rasmus Põldma 2b Kristi Kuus
      I Kaija-Liisa Kuklane 3b Kristi Kuus
      I Lisette Teppo 3b Kristi Kuus
      I Keiti Püvi 3c Kristi Kuus
      I Uku Udras 3a Kristi Kuus
      I Hendrik Urbanik 3b Kristi Kuus
      I Uko Thor Kund 3b Kristi Kuus
      I Mairit Laanesaar 4a Anu Maask
      I Kirke Viktoria Plaado 4b Merje Meemann
      I Vanessa Viitkin 4b Merje Meemann
      I Miia Tillmann 4b Merje Meemann
      I Lars Piirmann 4a Kaidur Kukk
      I Markus Oja 4b Kaidur Kukk
      I Markus Mäeuibo 4c Kaidur Kukk
      I Milana Avdashova 5a Anu Maask
      I Nora Peri 5b Merje Meemann
      I Henri Vink 5b Mario Oha
      I Rovan Henning 5b Mario Oha
      I Rico Rästa 5a Mario Oha
8 Võru maakonna koolinoorte 4-5 kl. rahvastepallivõistlus 4-5 kl. II Rico Rästa 5a Mario Oha
      II Oliver Olesk 5a Mario Oha
      II Kert Sander Eerik 5b Mario Oha
      II Rovan Henning 5b Mario Oha
      II Henri Vink 5b Mario Oha
      II Markus Oja 4b Kaidur Kukk
      II Karl Rehe 4b Kaidur Kukk
      II Markus Mäeuibo 4c Kaidur Kukk
9 Võru maakonna 6-9kl.MV saalihokis tüdrukud 6-9 kl. I Hanna Rästa 8a Kristi Kuus
      I Linda Koreinik 8b Kristi Kuus
      I Emili Aher 9b Anu Maask
      I Rahel Ariel Kaur 9b Anu Maask
      I Kätlin Käpa 8b Kristi Kuus
      I Inna Männik 8c Merje Meemann
      I Hanna-Liina Kunnus 8a Kristi Kuus
      I Cassandra Piirioja 8c Merje Meemann
10 Võru maakonna 6-9 kl. MV saalihokis poisid 6-9 kl. III Germo Michelson 8b Mario Oha
      III Harry Lusbo 9b Kaidur Kukk
      III Alex Treier 9b Kaidur Kukk
      III Hando Allmann 9b Kaidur Kukk
      III Karl Jörgen Lööper 9b Kaidur Kukk
      III Märt Uibo 9b Kaidur Kukk
      III Mattias Ilves 6a Mario Oha
      III Karl Sebastian Dremljuga 9b Kaidur Kukk
11 Võru maakonna 6-9 kl. MV saalijalgpallis tüdrukud 6-9 kl. I Emili Aher 9b Anu Maask
      I Hanna Rästa 8a Kristi Kuus
      I Gerda Narusk 8b Kristi Kuus
      I Triinu Hausenberg 8c Merje Meemann
      I Kätlin Käpa 8b Kristi Kuus
      I Inna Männik 8c Merje Meemann
12 Võrumaa koolinoorte rahvastepallivõistlused 1.-3. klasside poisid I Rico Klaanberg 2b Kristi Kuus
      I Georg Vislapuu 2b Kristi Kuus
      I Riko Mäeuibo 3a Kristi Kuus
      I Hendrik Urbanik 3b Kristi Kuus
      I Marten Morris Klaus 3b Kristi Kuus
      I Devin Šaduro 3b Kristi Kuus
      I Markus Saia 3b Kristi Kuus
      I Kairon Eomois 3c Kristi Kuus
13 Võrumaa Koolinoorte võrkpalli meistrivõistlused kuni 6. klassi tüdrukud I Eliise Meho 5a Anu Maask
      I Liisbeth Laiv 5b Merje Meemann
      I Roosmarii Räim 6b Kristi Kuus
      I Eilika Laanemets 6b Kristi Kuus
      I Kadri-Triin Kõoleht 6b Kristi Kuus
      I Erika Prihodko 6b Kristi Kuus
      I Salme Adeele Hollas 6d Kristi Kuus
14 Võru maakonna koolinoorte MV sisekergejõustikus PC kaugus I Henri Vink 5b Mario Oha
    PC 200m II Henri Vink 5b Mario Oha
    PC kaugus II Tambet Johanson 6c Kaidur Kukk
    PC kõrgus III Tambet Johanson 6cc Kaidur Kukk
    PC 600m II Tambet Johanson 6c Kaidur Kukk
    PC kaugus III Markus Oja 4b Kaidur Kukk
    PA kõrgus II Ranel Pokker 9b Kaidur Kukk
    TA kõrgus II Merilin Peterson 9b Anu Maask
    TC 60m II Hanna Annus 6d Kristi Kuus
    TC 60m tj. II Hanna Annus 6d Kristi Kuus
    PC kõrgus I Mattias Ilves 6a Mario Oha
    PC 60m I Mattias Ilves 6a Mario Oha
    PC 60m tj. II Mattias Ilves 6a Mario Oha
    TC kaugus I Emma Goos 6c Kristi Kuus
    TC kõrgus I Emma Goos 6c Kristi Kuus
    PB kõrgus II Enri Jõgi 7b Mario Oha
    PA kuul III Samo Aarand 9c Kaidur Kukk
    PA 60m II Taavi Tamm 9c Kaidur Kukk
    TB kõrgus III Alla Denissova 6b Kristi Kuus
    TA 60m tj. I Grete Hollo 9a Anu Maask
    PB kaugus III Rando Uustalu 8c Mario Oha
    PC 600m I Matteo Marcus Meitern 4c Kaidur Kukk
    PC 600m III Markus Oja 4b Kaidur Kukk
    PA 1000m III Hando Allmann 9b Kaidur Kukk
    TB 200m I Triinu Hausenberg 8c Merje Meemann
    TB 600m II Triinu Hausenberg 8c Merje Meemann
    TC 600m III Kirke Viktoria Plaado 4b Merje Meemann
    TA 600m II Agaate Tillmann 9b Anu Maask
    PC 200m III Kert Sander Eerik 5b Mario Oha
15 Võru maakonna koolinoorte 4-5 kl. rahvastepallivõistlus 4.-5. kl III Liisbeth Laiv 5b Merje Meemann
      III Aleksandra Karpuhhin 5b Merje Meemann
      III Mette Merimets 5a Anu Maask
      III Mairit Laanesaar 4a Anu Maask
      III Milana Avdašova 5a Anu Maask
      III Lisette Stalkov 4a Anu Maask
      III Kirke-Viktoria Plaado 4b Merje Meemann
      III Heleriin Mikelsaar 4c Anu Maask
16 Võru maakonna koolinoorte võrkpalli meistrivõistlused kuni 6. klass II Vairo Eomois 6c Kaidur Kukk
      II Randel Johannes Reeder 6b Kaidur Kukk
      II Albert Venkov 6b Kaidur Kukk
      II Rogert Hollo 5a Mario Oha
      II Rico Rästa 5a Mario Oha
17 Võru maakonna koolinoorte murdmasuusatamise MV   I Toni Andree Saarepuu 4a Kaidur Kukk
      I Henri Kesa 6c Kaidur Kukk
      I Gerda Narusk 8b Kristi Kuus
      I Karl Sebastian Dremljuga 9b Kaidur Kukk
      II Stella Troska 4c Merje Meemann
      II Sten Jörgen Leis 5c Mario Oha
      II Triinu Hausenberg 8v Merje Meemann
      III Jürgen Pill 6c Kaidur Kukk
18 Eesti Koolispordi Liidu murdmasuusatamise meistrivõistlused   I Stella Troska 4c Merje Meemann
      I Toni Andree Saarepuu 4a Kaidur Kukk
      I Karl Sebastian Dremljuga 9b Kaidur Kukk
      II Sten Jörgen Leis 5c Mario Oha
19 Eesti Koolispordi Liidu 6-9 kl. tüdrukud saalihoki MV Valga   III Hanna Liina Kunnus 8a Kristi Kuus
      III Cassandra Piirioja 8c Merje Meemann
      III Hanna Rästa 8b Kristi Kuus
      III Linda Koreinik 8b Kristi Kuus
      III Emili Aher 9b Anu Maask
      III Rahel Ariel Kaur 9b Anu Maask
      III Kätlin Käpa 8b Kristi Kuus
      III Inna Männik 8c Merje Meemann
20 Võru Maakonna koolinoorte meistrivõistlused 7.-9.kl. tüdrukute võrkpallis   I Emili Aher 9b Anu Maask
      I Rahel Ariel Kaur 9b Anu Maask
      I Lisette Mokrik 7c Anu Maask
      I Anne- Mai Pihlap 7c Anu Maask
      I Laura Kaur 8c Merje Meemann
      I Kätlin Käpa 8b Kristi Kuus
      I Inna Männik 8c Merje Meemann