Olümpiaadid 2016/2017. õa

nr AINE OSALEJA KlASS KOHT JUHENDAJA
           
1 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Uku Konsap 8b I koht Kadri Paulus
2 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Germo Michelson 8b 4.koht Kadri Paulus
3 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Lauri Lepik 9c III koht Kadri Paulus
4 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Katrinka Josephine Savimägi 7b I koht Ene Liivamägi
5 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Karl Jakop Pintmann 7b 5.koht Ene Liivamägi
6 Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor Kirsi-Katrin Palgi 7b 9.koht Ene Liivamägi
7 Inglise keele maakondlik 8.kl. tõlkevõistlus Elise Marie Olesk 8b I-IV koht (parimad tõlkijad) Tiia Raag
8 Inglise keele maakondlik 8.kl.tõlkevõistlus Aveli Marie Heinvee 8b parim tõlkija Marju Purge
9 Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor Uku Konsap 8b I koht Kaire Jakobson
10 Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor Hanno- Laur Kunnus 8a III koht Kaire Jakobson
11 Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor Hanna- Liina Kunnus 8a 7.koht Kaire Jakobson
12 Betti Alverile pühendatud XII luulepäevad "Tuulelapsed" 2017 (vabariiklik) 5.b klass 5.b laureaat Kaider Vardja
13 Aasta looma luulekonkurss (vabariiklik) Laura Emilia Jõgi 5.b üldvõitja (valiti 28 parima hulka) Kaider Vardja
14 Betti Alverile pühendatud XII luulepäevad "Tuulelapsed" 2017 (vabariiklik) Nora Peri 5.b näitlejapreemia Erja Arop, Kaider Vardja
15 Emakeeleolümpiaad Rahel Ariel Kaur 9.b II koht Raili Leesalu
16 Emakeeleolümpiaad Krislin Kottisse 8.b II koht (8. klasside I koht) Sirje Hüvato
17 Emakeeleolümpiaad Kadri Kauts 8.b III koht (8. klasside II koht) Sirje Hüvato
18 Emakeeleolümpiaad Teele Ann Toomik 8.b 4. koht (8. klasside III koht) Sirje Hüvato
19 Emakeeleolümpiaad Elen Alexandra Serikova 7.b 6. koht (7. klasside III koht) Raili Leesalu
20 Maakondlik inglise keele viktoriin Hanna Annus 6.d I koht Hille Juss
21 Maakondlik inglise keele viktoriin Kirsika Sikk 6.d I koht Hille Juss
22 Maakondlik inglise keele viktoriin Andrei Prijatelev 6.d I koht Hille Juss
23 Kirjandusolümpiaad Katrinka Josephine Savimägi 7.b kutse esindada Võrumaad olümpiaadi lõppvoorus Raili Leesalu
24 Kreutzwaldi -nädala viktoriin Miia Tillmann 4b I koht Sirje Hüvato
25 Kreutzwaldi -nädala viktoriin Marta Kivilo 4b II koht Sirje Hüvato
26 Kreutzwaldi -nädala viktoriin Annabel Allas 4b III koht Sirje Hüvato
27 Üleriigiline esseekonkurss "Minu kodu on Eestimaa" Joonas Jurs 9.a ergutusauhind Raili Leesalu
28 Maakondlik bioloogiaolümpiaad Hanno- Laur Kunnus 8.a II koht Merit Kund
29 Maakondlik bioloogiaolümpiaad Hanna- Liina Kunnus 8.a V koht Merit Kund
30 Üleriigiline omaloomingulise luule esitamise konkurss Luuleprõmm 2017 Rahel Ariel Kaur 9.b I koht -
31 Maakondlik ühiskonnaõpetuse olümpiaad Agate Tillmann 9.b III koht Katre Rünk
32 Üleriigiline kirjandusolümpiaad Katrinka Josephine Savimägi 7.b IV koht (7. klasside I koht) Raili Leesalu
33 Võro keele ja kirjanduse olümpiaad Uku Konsap   8b 7.koht  
34 Maakondlik inimeseõp. olümpiaad Jaana Koppel 5b III koht Riina Antson
35 Maakondlik inimeseõp. olümpiaad Laura Emilis Jõgi 5b 6.koht Riina Antson
36 Maakondlik inimeseõp. olümpiaad Lauri Piirisild 6b 6.koht Riina Antson
37 Maakondlik inimeseõp. olümpiaad Rasmus Sillaste 6b   Riina Antson
38 Maakondlik ettelugemisvõistlus Tooliteater Rahel Ariel kaur 9.b laureaat Raili Leesalu
39 Maakondlik vendade Liivide etluskonkurss Katrinka Josephine Savimägi 7.b I koht Raili Leesalu